asiowka
asiowka
  22 października 2009 (pierwszy post)

hej, mam na imię Asia i jestem początkującym fotografem, rozkręcam działalność i potrzebuję chętnych do zdjęć, by je później umieścić w moim portfolio. Tu jest moja strona: http://www.flickr.com/photos/joanna__wozniak/ możecie zobaczyć próbkę moich możliwości, szukam dziewcząt z Łodzi, otwartych, nie bojących się aparatu ;-)

Basia
Basia
  22 października 2009

o ile mi wiadomo to forum nie służy do tego typu poszukiwań :)

HandOfFate
HandOfFate
  22 października 2009

...a chlopcow to juz nie? :woot:

asiowka
asiowka
  22 października 2009

póki co pracuję z dziewczętami :D bez urazy, jeśli tutaj nie umieszcza się tego typu postów to przepraszam, dowiem się u admina i jeśli jest to nadużycie, usunę post ;-)

Fieska
Fieska
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: póki co pracuję z dziewczętami :D bez urazy, jeśli tutaj nie umieszcza się tego typu postów to przepraszam, dowiem się u admina i jeśli jest to nadużycie, usunę post ;-)


Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zabrania się reklamowania swojego: profilu, klanu, quizu, imprez... itp oraz podawania jakichkolwiek danych kontaktowych.


A tak poza tym to nie można usuwać postów. Idź na maxmodels.pl tam znajdziesz "modelki"
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: póki co pracuję z dziewczętami :D bez urazy, jeśli tutaj nie umieszcza się tego typu postów to przepraszam, dowiem się u admina i jeśli jest to nadużycie, usunę post ;-)

najpierw czyta sie regulamin potem zaczyna pisac to dobra kolejnosc :tak:
asiowka
asiowka
  22 października 2009

w takim razie, któryś z Adminów to usunie, przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, brzmicie jakby stało się coś niewybaczalnego, pozdrawiam serdecznie,
Asia

asiowka
asiowka
  22 października 2009

poza tym ja nie reklamuję ani profilu, klanu, quizu ani nawet imprezki, składam tylko propozycję, nie wiedziałam, iż jest to zabronione, jeszcze raz przepraszam :-) i życzę miłego dnia :-)

Pcasso
Pcasso
  22 października 2009

Fotografia fotografią moja Droga,ale tego typu ogłoszenia niestety nie mają racji bytu tu... :offtopic:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.