hotstufff
hotstufff
  17 października 2009 (pierwszy post)

Cześć.

jakiś czas temu jak zmieniałam baterie w aparacie jakaś mała cząstka odskoczyła od klapki, która podtrzymuje baterie. przez to ta klapka nie da rady się zatrzasnąć. gwarancję mam na 2 lata, czy mogę iść i zareklamować to uszkodzenie? jak myślicie, przyjmą do naprawy?

pozdrawiam.

feuliette
feuliette
  17 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gwarancję mam na 2 lata, czy mogę iść i zareklamować to uszkodzenie? jak myślicie, przyjmą do naprawy?

tak , jeżeli gwarancja jest aktualna :)
Jacek80
Jacek80
  18 października 2009

uszkodzenie typowo mechaniczne... próbować możesz, ale możliwe, że będziesz musiała zapłacić... o tyle dobrze, że klapki nie powinny być drogie :)

hotstufff
hotstufff
  18 października 2009
Jacek80
Jacek80: uszkodzenie typowo mechaniczne... próbować możesz, ale możliwe, że będziesz musiała zapłacić... o tyle dobrze, że klapki nie powinny być drogie :)

no właśnie.. a jak myślisz, ile wyniesie naprawa, tak na oko?
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  18 października 2009
Jacek80
Jacek80: uszkodzenie typowo mechaniczne... próbować możesz, ale możliwe, że będziesz musiała zapłacić...

zadna gwarancja na zaden chyba produkt nie obejmuje uszkodzen mechanicznych :/
Jacek80
Jacek80
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zadna gwarancja na zaden chyba produkt nie obejmuje uszkodzen mechanicznych :/

chyba, że jest nie pierwszą osobą z takim problemem w tym modelu, wtedy może producent wymieni za darmo, co mu będzie nie na rękę ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: ile wyniesie naprawa, tak na oko?

nie mam pojęcia, różne serwisy różnie się cenią, ja za klapkę nie dałbym więcej jak 5 zł, ale znając życie to wyniesie ze 30-50 zł
zbigz
zbigz
  18 października 2009

nie ... to jest uraz mechaniczny spowodowany upadkiem lub zniszczeniem ze strony klienta
nie można oddać na gwarancje (uraz mechaniczny)

HandOfFate
HandOfFate
  19 października 2009

gwarancja raczej Ci tego nie obejmie, co innego ze mozesz to spokojnie do serwisu oddac i naprawic to odplatnie oczywiscie. koszt nie powinien byc straszny, ale wiadomo ze serwisy lubia zdzierac kase tam gdzie tylko sie da ;]

Pcasso
Pcasso
  20 października 2009

z pewnością nie podlega to warunkom gwarancji...oddanie do sklepu z zaznaczeniem że uszkodzenie nastąpiło z winy użytkownika oraz z wpisem że wyrażasz zgodę na odpłatna naprawę....zaoszczędzisz tym samym korespondencji od serwisanta czy wyrażasz zgodę itd...później odesłanie im zgody i kolejne dni straty...

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  23 października 2009
Jacek80
Jacek80: chyba, że jest nie pierwszą osobą z takim problemem w tym modelu, wtedy może producent wymieni za darmo, co mu będzie nie na rękę ;)

tylko jezeli jest to komisyjnie ustalona wada fabryczna ktora moze powodowac zagrozenie zycia urzyszkodnika...
przynajmniej przy samochodach tak to tlumacza :d
maciek90krk
maciek90krk
  26 października 2009

Siema Prośbę Do Was Mam :) Mozecie Wejsc na ta strone http://www.attic.pl/pl/147
I zagłosowac na moje zdjecie ?? Jest To Zdjecie B :) Ankieta Jest Z Lewej Strony :) Dziekuje :)

joaquin6969
Posty: 48 (po ~159 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
joaquin6969
  27 października 2009

świetne fotki ;) sami zobaczcie:

http://www.fotka.pl/mniej30/poleceni.html?id=1016208
http://www.fotka.pl/mniej30/Galeria.html?id=3535514 ;)))

dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.