freelancer
freelancer
  12 października 2009 (pierwszy post)

Witam serdecznie!

Tak jak wspomniałem w temacie - szukam kilku ciekawych twarzy do portfolio, które trafi na moją stronę internetową (która już wkrótce wystartuje). Oferuję układ "zdjęcia za pozowanie". Jestem również zainteresowany ok. 3 sesjami fotografowania ceremonii ślubnej oraz wesela (plener z młodą parą także byłby mile widziany w inny dzień). Nie jestem zmobilizowany, tak więc preferuję osoby z mojego regionu (ślub) lub mogące dojechać we własnym zakresie do Katowic, Krakowa albo Bielska-Białej (np. portret, moda, itp.)

Pozdrawiam,
Michał

razotka
razotka
  12 października 2009

zapraszam na maxmodels,
tam chętnie znajdziesz modelki, które rozmawiają tylko o TFP

GieKSiarka
Posty: 5061 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
GieKSiarka
  13 października 2009

wiem ze jest jakies forum i tam pisze cos o modelkach i mozna sie spytac czy ktoras nie chce na sesyjke ja bym chcialam ale jestem mala i brzydka :-/ fajna zabawa musi byc z takim pozowaniem :and::woot:

spioch
spioch
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam serdecznie! Tak jak wspomniałem w temacie - szukam kilku ciekawych twarzy do portfolio, które trafi na moją stronę internetową (która już wkrótce wystartuje). Oferuję układ "zdjęcia za pozowanie". Jestem również zainteresowany ok. 3 sesjami fotografowania ceremonii ślubnej oraz wesela (plener z młodą parą także byłby mile widziany w inny dzień). Nie jestem zmobilizowany, tak więc preferuję osoby z mojego regionu (ślub) lub mogące dojechać we własnym zakresie do Katowic, Krakowa albo Bielska-Białej (np. portret, moda, itp.) Pozdrawiam, Michał


Będą dla Ciebie idealni !!!

freelancer
freelancer
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: freelancer:Witam serdecznie! Tak jak wspomniałem w temacie - szukam kilku ciekawych twarzy do portfolio, które trafi na moją stronę internetową (która już wkrótce wystartuje). Oferuję układ "zdjęcia za pozowanie". Jestem również zainteresowany ok. 3 sesjami fotografowania ceremonii ślubnej oraz wesela (plener z młodą parą także byłby mile widziany w inny dzień). Nie jestem zmobilizowany, tak więc preferuję osoby z mojego regionu (ślub) lub mogące dojechać we własnym zakresie do Katowic, Krakowa albo Bielska-Białej (np. portret, moda, itp.) Pozdrawiam, MichałBędą dla Ciebie idealni !!!

Ciebie o zdanie nie pytałem
spioch
spioch
  14 października 2009

Aaa to peszek :zonk:

asiowka
asiowka
  21 października 2009

zajrzyj na mój profil, może się nadam ;-)

maciek90krk
maciek90krk
  26 października 2009

Siema Prośbę Do Was Mam :) Mozecie Wejsc na ta strone http://www.attic.pl/pl/147
I zagłosowac na moje zdjecie ?? Jest To Zdjecie B :) Ankieta Jest Z Lewej Strony :) Dziekuje :)

joaquin6969
Posty: 48 (po ~159 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
joaquin6969
  27 października 2009

świetne fotki ;) sami zobaczcie:

http://www.fotka.pl/mniej30/poleceni.html?id=1016208
http://www.fotka.pl/mniej30/Galeria.html?id=3535514 ;)))

dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.