StuMilowyRaj
StuMilowyRaj
  9 października 2009 (pierwszy post)

Witajcie. Mam małe pytanie. Chcę przerzucić parę filmików(30sekundowych) z telefonu komórkowe na komputer,żeby złączyć to w 1 clip/film. Jakim programem to później połączyć w 1 film? Movie Maker nie chce tego zrobić. Jeśli ktoś zna do polecenia program proszę o odpowieź na priv lub tutaj. Dzieki. Pozdrawiam.

GRADEK83
GRADEK83
  9 października 2009

Poszukaj w google tego programu Pazera_Free_MOV_to_AVI_Converter
przenieś do niego pliki z kom zmień je na Avi i wtedy Movie Maker je zaakceptuje :)

BezMajtekxD
BezMajtekxD
  10 października 2009

QuickTime....:)

dany88
dany88
  11 października 2009

Jak z tel. to pewnie w formacie .3gp, ja myślę że możesz przekonwertować ten format na jakiś bardziej popularny i obsługiwany przez "video maker`y", jak będziesz chciał komuś przesłać ten filmik, to może miec problem z dekodowaniem formatu .3gp

Tutaj konwertery:
http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=3gp+converter&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

chyba że Twój telefon nagrywa filmy w innym formacie.

spioch
spioch
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie. Mam małe pytanie. Chcę przerzucić parę filmików(30sekundowych) z telefonu komórkowe na komputer,żeby złączyć to w 1 clip/film. Jakim programem to później połączyć w 1 film? Movie Maker nie chce tego zrobić. Jeśli ktoś zna do polecenia program proszę o odpowieź na priv lub tutaj. Dzieki. Pozdrawiam.


Programów jest pełni do wyboru do koloru sęk tylko w pliku źródłowym
maciek90krk
maciek90krk
  26 października 2009

Siema Prośbę Do Was Mam :) Mozecie Wejsc na ta strone http://www.attic.pl/pl/147
I zagłosowac na moje zdjecie ?? Jest To Zdjecie B :) Ankieta Jest Z Lewej Strony :) Dziekuje :)

dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.