nietoksycznax3
nietoksycznax3
  27 września 2009 (pierwszy post)

Mam prośbę, potrzebny mi jest program do obróbki zdjęć z opcją aby zdjęcie było czarno-białe, a jakiś mały element został kolorowy. W jakim programie uzyskam taką opcję?

Pozdrawiam (;

Sysuniax3
Sysuniax3
  27 września 2009

Picassa na przykład :tak:

ivV
ivV
  27 września 2009

Albo Gimp :)

Fieska
Fieska
  27 września 2009
Photoshop
MaIaDupa
MaIaDupa
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Photoshop

nie ma to jak polecać najtrudniejszy program komuś kto chce tylko zrobić czarno-białe zdjęcia.
W dodatku płatny program.
fenacious
fenacious
  27 września 2009

photofiltre, gimp.

Fieska
Fieska
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma to jak polecać najtrudniejszy program komuś kto chce tylko zrobić czarno-białe zdjęcia. W dodatku płatny program.


Ja mam o dziwo za darmo i aż tak trudno nie jest zrobić zdjęcie na czarno białe i zostawić kolorowe elementy. Chyba, że jest się kompletnym idiotą.
Flo
Flo
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam o dziwo za darmo i aż tak trudno nie jest zrobić zdjęcie na czarno białe i zostawić kolorowe elementy. Chyba, że jest się kompletnym idiotą.

za darmo to możesz mieć co najwyżej trial, albo pirata.
Fieska
Fieska
  28 września 2009
Flo
Flo: za darmo to możesz mieć co najwyżej trial, albo pirata.


Ważne, że jest za darmo i działa :)
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Flo:za darmo to możesz mieć co najwyżej trial, albo pirata. Ważne, że jest za darmo i działa :)

do czasu az przyjda nocą i kolbami w drzwi załomocą
:mrgreen:
do konca zycia sie nie wyplacisz
Mess
Mess
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam prośbę, potrzebny mi jest program do obróbki zdjęć z opcją aby zdjęcie było czarno-białe, a jakiś mały element został kolorowy. W jakim programie uzyskam taką opcję? Pozdrawiam (;

za darmo i pełna wersja to photofiltre . nie ma wielu opcji, ale to co chcesz posiada.
Alafis
Alafis
  28 września 2009

Photofiltre zaznacz lassem element który ma zostać kolorowy , po czym daj prawym myszki odwróć znaczenia , i kliknij ikonkę szarości. Szybko i prosto.

JakeTiDe
JakeTiDe
  7 października 2009
joker4444
joker4444: do czasu az przyjda nocą i kolbami w drzwi załomocą do konca zycia sie nie wyplacisz


Nic nie zapłaci, posiadanie kopii jest legalne, rozpowszechnianie jej jest zakazane ;] No, chyba że znajdą dowód na to rozpowszechnianie (torrentem ściągnięte, wtedy jest problem =D)

A najbanalniejszy chyba jest gimp, do obróbki, chociaż ktoś mało obyty z komputerem może mieć problemy ;]
dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.