ziarno77
ziarno77
  15 września 2009 (pierwszy post)

Zgubiłam na Woodstocku pokrywkę od obiektywu mojego Lumixa. Potrzebne oczywiście jest drugie, ale gdzie to kupić? Na allegro niestety nie ma do mojego modelu [Lumix dmc fz28]. Ile takie coś kosztuje, ok 20 zł chyba, nie?

HandOfFate
HandOfFate
  15 września 2009

zalezy jaka srednice obiektywu ma Twoj aparat, jak juz sie dowiesz jaka jest ta srednica to potem wpisz a allegro dekiel (srednica w mm) i znajdziesz :)

ziarno77
ziarno77
  15 września 2009

Nie wiem jaką miał, skoro go nie mam. Na allegro pustki

Flo
Flo
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jaką miał, skoro go nie mam.

obiektywu tez nie masz? :zonk:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lumix dmc fz28

zobacz jaka srednice na filtr masz (na obiektywie napisane i kup co na taka srednice bo orginalnego to na allegro nie kupisz latwo
chyba ze u dystrybutora i po "uczciwej" cenie
spioch
spioch
  17 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgubiłam na Woodstocku pokrywkę od obiektywu mojego Lumixa. Potrzebne oczywiście jest drugie, ale gdzie to kupić? Na allegro niestety nie ma do mojego modelu [Lumix dmc fz28]. Ile takie coś kosztuje, ok 20 zł chyba, nie?


Sam jesteś niczym dekiel to po co CI drugi
dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.