angpuc89
angpuc89
  29 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Witam!

Piszę tutaj ponieważ z techniki pewnie by mnie wygonili na fotografię :) albo i nie ale nieważne mam nadzieję że pomożecie mi rozwiązać mój problem...mianowicie dotyczy on aparatu Samsung S860 ( tylko proszę bez zbędnych komentarzy typu samsung to szajs z nim same problemy ;p )

otóż zadowolona kupiłam sobie ostatnio kartę mikro sdhc z adapterem ażeby w razie konieczności wykorzystać ją w telefonie i aparacie...ale po włożeniu karty do aparatu nie mogę robić zdjęć ;/ wyskakuje mi że "karta zablokowana" ...dodam że próbowałam również z inną micro i z pustą i z plikami i nadal to samo;/ nie bardzo wiem o co chodzi :(

i stąd moje pytanie co się dzieje?? czy to wina karty?, adaptera? czy może cos z aparatem?? a może po prostu nie jest tak super jak myślałam i nie da rady z adapterem tylko trzeba kupić normalną SD??

z góry dzięki za pożyteczne odpowiedzi :)

pozdrawiam

Drozu
Drozu
  29 sierpnia 2009

Kup kartę SD... twój aparat prawdopodobnie nie obsługuje kart SDHC, mimo że z wyglądu niczym sie nie różnią.

angpuc89
angpuc89
  29 sierpnia 2009

tylko właśnie przed zakupem sprawdzałam i obsługuje ;/ ale zwykłą mikro sd też wsadzałam i nic :(

Drozu
Drozu
  29 sierpnia 2009

Cały czas zgaduje bo mało informacji podałaś a więc:

1)W tym adapterze nie masz takiego plastikowego elementu, który musisz przesunąć aby odblokować możliwość zapisu ?

2)Być może test przeprowadzałaś na karcie o mniejszej pojemności - teraz masz większą i jej pojemność jest zbyt duża ?

3) adaptery i inne tego typu wynalazki nie są dobrym rozwiązaniem dla twojego aparatu.

angpuc89
angpuc89
  29 sierpnia 2009

hehe no tak gorzej jak przysłowiowa "blondynka" :D..mało brakowało a z wakacji nie byłoby pamiątek ;p dzięki wielkie za pomoc ;]

temat do zamknięcia :)

Flo
Flo
  30 sierpnia 2009
okej
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.