HappyEndx3
Posty: 408 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
HappyEndx3
  29 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Kupiłam wczoraj ten obiektyw {nikkor 50mm 1.8} i nie mogę ustawić na inne przysłony jak właśnie 1.8 czy 11.. Tylko mogę robić na 22. Dlaczego?

HandOfFate
HandOfFate
  30 sierpnia 2009

bo nie umiesz, masz instrukcje obslugi, poczytaj :]

martulos
martulos
  30 sierpnia 2009

manualne ustawianie jest tylko jeśli podepniesz się do analoga, ale pewnie masz syfre więc zostawiasz na 22, a przysłone ustawiasz w body -.-

Flo
Flo
  30 sierpnia 2009

to znaczy, że jest zepsuty, nie słuchaj ich, ja mogę go przygarnąć po okazyjnej cenie :ziober2:

spioch
spioch
  30 sierpnia 2009
HappyEndx3
HappyEndx3: Kupiłam wczoraj ten obiektyw {nikkor 50mm 1.8} i nie mogę ustawić na inne przysłony jak właśnie 1.8 czy 11.. Tylko mogę robić na 22. Dlaczego?

Gdzie kupiłaś ?
Jest nowy ?
Do czego podpięłaś ?
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 sierpnia 2009
HappyEndx3
HappyEndx3: Kupiłam wczoraj ten obiektyw {nikkor 50mm 1.8} i nie mogę ustawić na inne przysłony jak właśnie 1.8 czy 11.. Tylko mogę robić na 22. Dlaczego?

z takimi pytaniami to najlepiej sie na jakims forum nikona zaloguj i spytaj
Swoja droga widze ze niektorzy tu maja ten system a odpowiedziec im sie nie chce mimo ze pytanie bardzo na temat........szkoda :and:
Ja nie mam nikona ani tego szkła a szukac mi sie nie chce specjalnie skoro piszesz ze sie nie da zmienic podejrzewam ze to obiektyw bez pierscienia przesłony i zmienia sie to z poziomu body (pokretłem)
martulos
martulos
  30 sierpnia 2009
joker4444
joker4444: podejrzewam ze to obiektyw bez pierscienia przesłony


lezem i kwiczem normalnie. obiektyw bez pierscienia przyslony. dobre.
jest cos takiego w ogole? hahahahahahah

przeciez napisalam wyraznie dziewczynie odpowiedz, nie wiem co wy wymyslacie jakies pierscienie przyslony, litosci -.-
Flo
Flo
  30 sierpnia 2009

odpowiedź padła, temat zamykam coby kłótni żadnych nie było

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.