htsz
htsz
  25 sierpnia 2009 (pierwszy post)

chciałem się zapytać jakie są powody tego, że robicie sobie zdjęcia od lustra :P ?

olewaaa
olewaaa
  25 sierpnia 2009

Nie masz ciekawszych spraw na głowie?

htsz
htsz
  26 sierpnia 2009

to nie jest odpowiedź na pytanie

fenacious
fenacious
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem się zapytać jakie są powody tego, że robicie sobie zdjęcia od lustra :P ?

nie robię sobie zdjęć od lustra. o. :and:
Batyslav
Batyslav
  26 sierpnia 2009

bo jestesmy samotni i nie ma nam kto zrobic :and:

GRADEK83
GRADEK83
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od lustra :P ?

bo nie dam byle komu aparatu do reki :D

ale to pewnie pytanie do kompaktów :ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie robię sobie zdjęć od lustra. o.

a DO lustra :woot: :P
supaant
supaant
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem się zapytać jakie są powody tego, że robicie sobie zdjęcia od lustra :P ?

nie wazne, wazne, ze jest to kul :ziober2:
agniesiaO3
agniesiaO3
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem się zapytać jakie są powody tego, że robicie sobie zdjęcia od lustra :P ?

ja nie robię, ale inni robią za pewne dla tego, aby pokazać co maja w łazience hahaha
poważnie to jest chyba brak innych pomysłów na zrobienie sobie samemu zdjęcia. Ktoś kiedyś takie zrobił, a inni kopiują i myślą że są fajni;P
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem się zapytać jakie są powody tego, że robicie sobie zdjęcia od lustra :P ?

nie wiem ale widze sam takowe masz zapewne w Twoim przypadku w celu pochwalenia sie aparatem
spioch
spioch
  26 sierpnia 2009
joker4444
joker4444: nie wiem ale widze sam takowe masz zapewne w Twoim przypadku w celu pochwalenia sie aparatem

No i co z tego jak i tak jedzie na AUTO :D
ChangeMee
ChangeMee
  26 sierpnia 2009

wg mnie żeby zobaczyć jak się wygląda ;dd

Chrypek92
Chrypek92
  26 sierpnia 2009

nom dla mnie to tez troszke bez sensu...robic zdjecia do lustra i to jeszcze z lampa blyskowa ktora zaslania w zdjeciu 3/4 zdjecia :D to troszke nie bardzo fajnie wyglada a zdjecie jest wtedy fatalnie naswietlone

Flo
Flo
  26 sierpnia 2009

no Ty przypuszczam w celu pochwalenia się aparatem, inni żeby pokazać siebie, a nie ma kto im zrobić. zresztą co to za pytanie, każdy robi co chce.

htsz
htsz
  26 sierpnia 2009

nie w celu pochwalenia się aparatem tylko dlatego, ze mnie to śmieszy :P i tak dla śmiechu sobie zrobiłem w centrum handlowym :D

chciałem się dowiedzieć od tych co mają, dlaczego to robią, ale pewnie tu nie zaglądają tylko liczą glosy i komcie ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.