OOhYeah
OOhYeah
  3 sierpnia 2009 (pierwszy post)

ile kosztuje naprawa w cyfrówce hp photosmart 812 obiektywu a dokładniej tego co sie wysuwa ? bo nie chce mi zdjęć robic i jest rozmazane i na pewno cos sie z obiektywem stało . i cz nie wiecie czemu tak szybko bateria sie rozładowuje alkaliczna czy to tak w każdym ?

HandOfFate
HandOfFate
  3 sierpnia 2009

...Ja mysle ze powinnas kupic sobie nowa cyfre bo toto jest masakryczne ;]
...Pewnie naprawa wyniesie tyle co koszt tego aparatu, bo aparat nie jest za wiele wart. Ale dokladnej ceny Ci nie podam w zyciu, nie mam pojecia.
A baterie? Kup akumulatorki dobre i ladowarke procesorowa...problem z glowy :)

Flo
Flo
  3 sierpnia 2009
OOhYeah
OOhYeah: ile kosztuje naprawa w cyfrówce hp photosmart 812 obiektywu a dokładniej tego co sie wysuwa ?

a my przepraszam jesteśmy serwisem foto?
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  4 sierpnia 2009
OOhYeah
OOhYeah: cz nie wiecie czemu tak szybko bateria sie rozładowuje alkaliczna czy to tak w każdym ?

hp strasznie pradozerne jest zapomnij o bateriach kup akumulatorki i ładowarke

a watpie zeby naprawa tego aparatu byla w ogóle oplacalna(taniej wyjdzie kupic cos nowego)
feuliette
feuliette
  4 sierpnia 2009

co do baterii zainwestowała bym w akumulatorki i ładowarkę ( ;

infinitive89
infinitive89
  6 sierpnia 2009

szczerze? daruj sobie naprawianie... nowego kompakta możesz kupić już za 300zł, czasem nawet taniej... naprawa pewnie wyjdzie też coś koło tego, więc lepiej kup nowy aparat i lepiej na tym wyjdziesz :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.