32mateo
32mateo
  24 lipca 2009 (pierwszy post)

Jaki aparat bylby najlepszy dla poczatkujacego fotografa??

aanecc
aanecc
  27 lipca 2009

Eeh. Ja sądzę, że jeśli chodzi o lustrzanki to zdecydowanie Canon. Robi dobre zdjęcia, ładnie się prezentuje i w ogóle.
Natomiast, jeżeli chodzi o kompakty to ja preferuję Kodaki. Łatwe w obsłudze, robią dobre zdjęcia no i ogólnie jedna z bardziej cenionych firm, nie tylko za klisze do starych aparatów :) :mrgreen:

Flo
Flo
  27 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Robi dobre zdjęcia, ładnie się prezentuje i w ogóle.

pani fotograf przemówiła :crylol:
Osobek
Osobek
  27 lipca 2009

witam,posiadam finepix S1500 bardzo bym prosił o wyrażenie opini czy ten aparat jest wystarczający dla osoby która zaczyna swoją przygode z fotografowaniem lecz chce sie w nią zagłebić musze powiedzieć ze od kąd posiadam ten aparat (2 tygodnie) udało mi sie zrobić kilka zdjęć którymi naprawde nie powstydził bym sie bardzo prosze o opinie na temat mojego sprzętu.podziekować

Osobek
Osobek
  27 lipca 2009

arcadeG moim zdaniem to ty troche za bardzo lansujesz że ogarnołeś lustro i robisz już jakieś lepsze foty choć tego też nie jestem pewien bo nie miałem przyjemności obejrzec wuluzuj i daj sie ludziom rozwijać w swojej pasi moze własnie tego szukali, juz zapomniałes kiedy ty byłes zielonym amatorem czy może od razu urodziłeś sie z odiektywem w dłoni

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na korbkę i papier toaletowy zamiast kliszy ... Może podasz jakieś konkrety ?

och alez z ciebie mega spec kozak i branzowiec fiufiu :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki aparat bylby najlepszy dla poczatkujacego fotografa??

jakis stary zenith
albo smiena czy jak to sie tam nazywalo
nauczysz sie obslogi przynajmniej

a jak chodzi ci tylko o zdjecia z wakacji
to kup se pan jakas chybryde
lustrzanka i tak ci nie potrzebna
a te w cenach zblizonych do hybrydy sa delikatnie mowiac kiepskie
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli chodzi o kompakty to ja preferuję Kodaki.

powodzenia...

Konto usunięte
Konto usunięte: no i ogólnie jedna z bardziej cenionych firm, nie tylko za klisze do starych aparatów

wlasciwie tylko za klisze
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.