deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  13 lipca 2009 (pierwszy post)

wiec.
mam zamiar zaczac robic zdjecia typowo 'jak z horroru' ,[jak ktos ma konto na deviantarcie raczej wie o czym mowie,jezeli nie to chodzi tu o krew,rany blizny,podkreslone oczy,blada twarz,paznokcie dlugie,rzesy dlugie,kolczyki,wampirze/'kolorowe' zeby/wlosy,braki konczyn xd,poprzebijane konczyny ;d,lzy i takie klimaty;przydaloby sie jeszcze jakies 'umrocznianie' miejsc gdzie sa wykonywane zdjecia]

i potrzebuje jakis porad/nazw programow etc ktore pomoga uzyskac mi ten superefekt [chociaz planowalam na poczatku robic zdjecia bez wiekszych przerobek tzn moja charakteryzacja,rekwizyty]

ma ktos konto na deviantarcie?
interesuje sie/posiada takie zdjecia?

jak 'zrobic przezroczysty' napis na zdjeciu? mam duzo czcionek i zwykle uzywam czarnej ale na ciemnych zdjeciach bedzie kiepsko widac ;) da sie to jakos w ustawieniach czcionek zrobic?

jeszcze jedno,chociaz bardziej chyba na mode i urode nadaje.
do robiacych tego typu zdjecia/znajacych sie na tym znacie jakies 'triki'zeby uzyskac 'mroczny' wyglad na zdjeciach?

bardzo mi na tym zalezy bo juz ktorys rok z kolei z tym sie czaje i nie mam pojecia jak sie za to zabrac ;<

dziekuje za wszelaka pomoc ;*

www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
Euzebi
Hope
Hope
  13 lipca 2009
deadlynightshade
deadlynightshade: jak 'zrobic przezroczysty' napis na zdjeciu? mam duzo czcionek i zwykle uzywam czarnej ale na ciemnych zdjeciach bedzie kiepsko widac ;) da sie to jakos w ustawieniach czcionek zrobic?

musisz zmniejszyć krycie.
jestemTwoja
jestemTwoja
  13 lipca 2009
deadlynightshade
deadlynightshade: do robiacych tego typu zdjecia/znajacych sie na tym znacie jakies 'triki'zeby uzyskac 'mroczny' wyglad na zdjeciach?

ja gdy robiłam takie fotki to ubrałam się cała na czarno natapirowałam włosy ..usta i oczy miałam czarne ..co do zdjęc to mocno skontrastrowalam czarny z białym ..aby skóra była biała a np.oczy mocno czarne
anioleceq
anioleceq
  14 lipca 2009
deadlynightshade
deadlynightshade: jak 'zrobic przezroczysty' napis na zdjeciu? mam duzo czcionek i zwykle uzywam czarnej ale na ciemnych zdjeciach bedzie kiepsko widac ;) da sie to jakos w ustawieniach czcionek zrobic?

we fotoszopie to robisz nowa warstwe, jej przejrzystość (?) na np 60% i na niej dajesz napis:)
psychoXmama
psychoXmama
  15 lipca 2009
deadlynightshade
deadlynightshade: jeszcze jedno,chociaz bardziej chyba na mode i urode nadaje. do robiacych tego typu zdjecia/znajacych sie na tym znacie jakies 'triki'zeby uzyskac 'mroczny' wyglad na zdjeciach?


prawie ze bialy podklad i puder [przyklady: podklad - max factor lasting performance odcien 100; puder - rimmel stay matte odcien 001], czarna kredka, czarny cien, czarny tusz pogrubiajaco-wydluzajacy [przed malowaniem podkrecic zalotka] - 3/4 warstwy, czarna lub czerwona szminka, ew. trupio blade usta wysmarowane tym podkladem i pudrem, mocno podkreslone brwi . :ziew: tyle z makijazu [ale masz racje, to powinno isc na M&U :mrgreen:] .

stroj to juz chyba umiesz skomponowac ?
madzia583
Posty: 14 (po ~60 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
madzia583
  18 lipca 2009
http://www.glitery.pl/polecam,madzia583

Madzia583

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.