liion80
liion80
  8 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam, Proszę o Waszą opinię na temat wspomnianego kompaktu. zastanawiam się nad zakupem aparatu i tak wpadł mi w oko olympus. A może zaproponujecie coś lepszego? Czekam na opinie.

feuliette
feuliette
  9 lipca 2009

mam olympusa .. nie ten model i tak średnio .. od zakupu po 4 msc się zepsuł.

raczej Nikona ja bym doradzała

Flo
Flo
  9 lipca 2009
http://www.ceneo.pl/2110029v
Kiki
Kiki
  9 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, Proszę o Waszą opinię na temat wspomnianego kompaktu. zastanawiam się nad zakupem aparatu i tak wpadł mi w oko olympus. A może zaproponujecie coś lepszego? Czekam na opinie.


jeżeli aparat to Sony Cybershot jakiś, a jeżeli lustrzankę to nikony najlpesze ;)
HandOfFate
HandOfFate
  9 lipca 2009

Olimpus ssie :tak:

SuckMyKiss
SuckMyKiss
  9 lipca 2009

ja ogólnie mówić najlepszy aparat kompaktowy jaki miałam w rękach to panasonic lumix. nie pamiętam jaki model, ale wszystkie są w miarę dobre.

Bozar
Bozar
  11 lipca 2009
SuckMyKiss
SuckMyKiss: najlepszy aparat kompaktowy jaki miałam w rękach to panasonic lumix. nie pamiętam jaki model, ale wszystkie są w miarę dobre.

potwierdzam, używam fz-5 do dziś :) jedynym mankamentem w nowszych modelach jest nieakceptowalna dla mnie ilość szumu (szum identyczny na iso 100 jak na iso 800 w nikonie d50), ale jest po prostu cecha tego typu aparatów.
wątpię, żeby to się miało szybko zmienić (no chyba, że wymyślą jakieś nowe matryce, albo zdecydują się zwiększyć wymiary fizyczne obecnych)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.