kamikadze2682
kamikadze2682
  8 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam chciał bym porównać do siebie dwa aparaty Olympus E500 a Sony Alpha A350
jestem kompletnym amatorem mam zwykła cyfrówkę sony DSC-W150 lecz to nie to samo co lustrzanka chce kupić sobie lustrzankę za max 4,5 tys ma miec wszystko razem z dodatkowymi obiektywami ma byc prosta w obsludze chce nią robic fotki owadów z bliska ,burzy ,piorunom itp prosze tylko o realne porady bez zbednych jaj licze na profesjonalne wypowiedzi wszelkie inne olewam jesli ktos zna sie dobrze na aparatach prosze o kontakt na pw podam gg zależy mi bardzo na profesjonalnych radach pozdrawiam :)

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  8 lipca 2009

canon 400D i dobre szkła lepsze w tej kwocie :)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Flo
Flo
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chciał bym porównać do siebie dwa aparaty Olympus E500 a Sony Alpha A350

http://www.optyczne.pl/porownaj.php?co=aparat&ile=2&add0=351&add1=625
btw. piszemy chciałbym piszemy razem
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  8 lipca 2009
http://www.optyczne.pl/porownaj.php?co=aparat&ile=2&add0=329&add1=625

to ja dam takie :D
dużo może to nie mówić ale już po matrycy widać kto tu rządzi :D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

mariolkaxxx
mariolkaxxx
  8 lipca 2009

Amatorze polecam Sony Alpha DSLR-330 Alfa 330 pozdrawiam serdecznie:)

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  8 lipca 2009

nie słuchaj jej :D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

kamikadze2682
kamikadze2682
  8 lipca 2009

Wildze ze w 2 testach sony jest pobity a wiec ciesze się ze zwróciłem się tutaj bo po zakupie miał bym tylko nerwa na niego :) niby dobra firma ale jak widać w każdym z 2 testów wypadł cienko .

Nie chce tylko płacić za firmę bo mi na tym nie zależy dziękuje za wypowiedzi i proszę jeszcze o kilka typów w których mógł bym po przebierać na razie mam dwa :)

Konto usunięte
Konto usunięte: canon 400D i dobre szkła lepsze w tej kwocie :)


a szkiełka to dokładnie jakie masz na myśli możesz podać będę wdzięczny :)

Zapomniałem tez dodać ze ma być uniwersalny bo na pewno w przyszłości będę dokupował inne bajerki :)
Flo
Flo
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a szkiełka to dokładnie jakie masz na myśli możesz podać będę wdzięczny :) Zapomniałem tez dodać ze ma być uniwersalny bo na pewno w przyszłości będę dokupował inne bajerki :)

jeśli uniwersalny to może tamron 17-50 f/2.8 ?
kamikadze2682
kamikadze2682
  8 lipca 2009

No tak fajna jak ja to mowie lufa ale czy zmieszczę się w kosztach 4,5 tysiąca :) jakoś tak sobie cenę wytyczyłem i nie chce dużo więcej wydawać :)

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a szkiełka to dokładnie jakie masz na myśli możesz podać będę wdzięczny :)

w zależności od tego co chcemy fotografować
ja robie sobie na sigmie 17-70 f/2,8-4,5 i póki co daje rade taki trochę szerszy kąt i zoomik mały też jest, potem robię jeszcze na 50mm f/1,4 i fajne portrety robi sie na nim ale 50 f/1,8 też jest przyzwoita, z wiekszych zoomów to może być canonowski 75-300 lub sigmowski 70-300 to z takich podstawowych szkiełek
wiadomo iz lepsze są szkła ze stałym i niezmiennym światłem f ale tu na pewno wchodzi wyższa kwota w to.

teraz jestem na zakupie 70-200 f/2,8 is usm :zakochany: ale to też oszczędności pokażą co i jak :D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

GRADEK83
GRADEK83
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam chciał bym porównać do siebie dwa aparaty Olympus E500 a Sony Alpha A350

http://foto.recenzja.pl/modules.php?op=modload&name=books&file=index2&req=view_book_comments2&bkid=1337&ttitle=1792
HandOfFate
HandOfFate
  9 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.optyczne.pl/porownaj.php?co=aparat&ile=2&add0=329&add1=625

Alpha 350 ma wiecej megapikseli, wybierz ja, wybierz ja :crylol:
;p
kamikadze2682
kamikadze2682
  9 lipca 2009

Jak Wy robicie te porównania aparatów :)?? chciał bym teraz sprawdzić dwa ze sobą

Canon 400D i OlympusE-500 mogę prosić :)??

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  9 lipca 2009
http://www.optyczne.pl/por%C3%B3wnanie_aparat%C3%B3w.html
tu i wybierasz modele

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

kamikadze2682
kamikadze2682
  9 lipca 2009

Teraz tak niby znów wyszło ze z pośród 3 aparatów Olympus E-500 jest najlepszy tylko tym tez nie ma się co sugerować bo oddało tylko 10 ludzi głos na 86 ludzi Canona o ile to w nawiasie to ludku a wiec wybory mojej lustrzanki wygrał Canon 400D.
Dziękuje za pomoc Tym co pomagali

Temat do zamknięcia :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.