mysensimilla
mysensimilla
  7 lipca 2009 (pierwszy post)
Witam,

Znalazłam w szafce ostatnio aparat OLYMPUS AZ 330 super zoom.
Nigdzie na necie nie mogę znaleźć czy owy aparat jest dobry jakościowo.
Znacie ten aparat? Z tego co widzę nie można nic w nim ustawiać... Jakie macie opinie na temat tego sprzętu?

dziękuję, za wszystkie opinie.
HandOfFate
HandOfFate
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazłam w szafce ostatnio aparat OLYMPUS AZ 330 super zoom. Nigdzie na necie nie mogę znaleźć czy owy aparat jest dobry jakościowo. Znacie ten aparat? Z tego co widzę nie można nic w nim ustawiać... Jakie macie opinie na temat tego sprzętu?

po pierwsze, masz swiadomosc ze to nie jest cyfra tylko analog na klisze?
po drugie... brzydki jak nie wiem co, ale to juz kwestia gustu.
mysensimilla
mysensimilla
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po pierwsze, masz swiadomosc ze to nie jest cyfra tylko analog na klisze? po drugie... brzydki jak nie wiem co, ale to juz kwestia gustu.

To jest analog, nie kupiłam go sobie teraz, bo mi się podobał, tylko to jest stary aparat rodziców. I chciałam się dowiedziec jakie macie o nim opinię.
SuckMyKiss
SuckMyKiss
  8 lipca 2009

wypstrykaj jedną kliszę, wywołaj, zrób odbitki i się dowiesz. (:

HandOfFate
HandOfFate
  9 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest analog, nie kupiłam go sobie teraz, bo mi się podobał, tylko to jest stary aparat rodziców. I chciałam się dowiedziec jakie macie o nim opinię.

no dobrze, wiec zrob troche zdjec i bedziesz wiedziala co jest na rzeczy...kup kilka roznych klisz o roznym iso, kolor i cz/b i probuj...ot co.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.