shinu
shinu
  27 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam:)
sam nadzbyt nie interesuje sie fotografia ale mysle wam sie przyda:)
w poradniuku jest b.duzo zagadnien typu:

Zachod slonca
rysowanie swiatlem
macro
zamrazanie ruchu
high key i low key
fotografowanie w ciemnosci

i wiele innych:)

pozdrawiam i zycze samych sukcesow^^

klik

madry
madry
  27 czerwca 2009

Noo przyda się...
a skąd Ty masz tyle tych tutoriali ? ;D A i jak możesz to mi wyślij ten tutorial do flasha ;D bo pamiętam że jakiś pół roku temu miałeś mi wyslać heheh ;D

shinu
shinu
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak możesz to mi wyślij ten tutorial do flasha ;

:mrgreen: no wiem ze mialem ale kompiak sie skpiepscil i nie zdarzylem zabrac z niego moich wszystkich rzeczy przed formatem. Gdybym wiedzial ze az taki Ci zalezy to postaralbym sie cos ogranac:P skocze po weekendzie po chlopakow z radia moze cos maja ciekawego
Hope
Hope
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sam nadzbyt nie interesuje sie fotografia ale mysle wam sie przyda:)

czegoś takiego szukałam. :szok2:
dziękuję. :zakochany:
madry
madry
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: madry:i jak możesz to mi wyślij ten tutorial do flasha ; no wiem ze mialem ale kompiak sie skpiepscil i nie zdarzylem zabrac z niego moich wszystkich rzeczy przed formatem. Gdybym wiedzial ze az taki Ci zalezy to postaralbym sie cos ogranac:P skocze po weekendzie po chlopakow z radia moze cos maja ciekawego


hehe nie no jak nie masz to spoko... Nie no tak bardzo mi nie zależy tylko teraz sobie przypomniałem że miałeś mi wysłać. Bo w sumie w necie jest tego dużo ale nic konkretnego, a jak jest coś dobrego to płatne a kiedyś zamówiłem coś takiego zrobiłem przelew a oni mi nic nie wysłali to teraz pier:cenzura: i nie zamawiam :D hehe
HandOfFate
HandOfFate
  27 czerwca 2009

Szeroki kadr to fajna sprawa. Ciekawie i prosto tlumacza i ciagle aktualizuja o nowe tutoriale. Polecam tez interaktywna szkole fotografowania national geographic, przydaje sie zeby na poczatek ogarnac o co w tym wszystkim chodzi :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.