deeev
deeev
  26 czerwca 2009 (pierwszy post)

witam

jak wyżej, nie wiem czym mógłbym zlikwidować, zredukowac swiatło odbijace sie w okularach ?? photoshopa nie uzywam nie posiadam go nawet, choc wiem ze jest tam opcja która mogłaby mi w tym pomóc... czy są jakies inne programy skuteczne, i proste w obsłudze ??

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  26 czerwca 2009

Corel Paint Shop Pro Photo, prosty w obsludze, platny, ale 30-dniowa wersja trial jest darmowa

deeev
deeev
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Corel Paint Shop Pro Photo, prosty w obsludze, platny, ale 30-dniowa wersja trial jest darmowa


hmm no nie wiem, mozliwe ze jest tam jakas opcja usuwajaca to, tylko teraz ktora to moze byc, i jak ja ustawic ??
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm no nie wiem, mozliwe ze jest tam jakas opcja usuwajaca to, tylko teraz ktora to moze byc, i jak ja ustawic ??

nie ma konkretnej opcji 'usun odblask swiatla w okularach' :ziober2: trzeba pokombinowac ;P najlepiej wrzuc zdjecie, moze ktos sprobuje ;)
Avantt
Avantt
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej wrzuc zdjecie, moze ktos sprobuje ;)

Ja mogę to zrobić.
deeev
deeev
  26 czerwca 2009
http://www10.zippyshare.com/v/62519306/file.html

wrzucilem, na darmowy server pare fotek, chce polepszyc ich jakosc (robione byly wieczorem) troche, oraz pozbyc sie odblasku w okularach... bawilem sie photoshopem ale nie potrafie tego zrobic zbytnio...mysle ze nie tylko ja mam problem z tym, swoja droga jestem ciekaw jak to zrobic... :]
Fieska
Fieska
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wrzucilem, na darmowy server pare fotek, chce polepszyc ich jakosc (robione byly wieczorem) troche, oraz pozbyc sie odblasku w okularach... bawilem sie photoshopem ale nie potrafie tego zrobic zbytnio...mysle ze nie tylko ja mam problem z tym, swoja droga jestem ciekaw jak to zrobic... :]


Wrzuć te zdjęcia normalnie na iv.pl lub jakiegoś innego hosta.
Nie ściągam z zippyshare, bo to podejrzane. :pavarotti:
moshic
moshic
  26 czerwca 2009

w photoshopie uzyj "healing brush" i "clone stamp" ...

deeev
deeev
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w photoshopie uzyj "healing brush" i "clone stamp" ...


nie ma takich opcji w adobe photo 7 - bynajmniej ja ich nie widze

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ściągam z zippyshare, bo to podejrzane.


wiarygodny jestem ale to szczegol... ale looz
htsz
htsz
  26 czerwca 2009

warto tez zwracać uwagę na takie przeczy przy robieniu zdjęcia, ja mam wiele w okularach i odblasków nie widzę ;>

Jacek80
Jacek80
  27 czerwca 2009

trochę je poprawiłem i zmniejszyłem rozmiar, bo były dosyć wielkie
http://www14.zippyshare.com/v/12998342/file.html

deeev
deeev
  27 czerwca 2009

looz dzieki, i tak sie z tym za duzo nie da zrobic, ale dobre i to - juz mniej wiecej wiem o co chodzi... bawilem sie photoshopem, corel cos nie chce trybic u mnie

lulumk
lulumk
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bawilem sie photoshopem

To coś słabo się bawiłeś ;P

Mam 7kę tak jak Ty i spokojnie da się takie coś zrobić. :woot:

Stemplem chociażby, później jeszcze można kombinować.
melania666
Posty: 200 (po ~184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
melania666
  3 lipca 2009

Nie używasz wbudowanej lampy tylko zewnętrzną i odbić światło, ewentualnie użyć dyfuzora, albo zrezygnować w ogóle z lampy;-)

Dragonka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.