Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  24 czerwca 2009 (pierwszy post)

telefon,który ma 5 mpix robi gorsze zdjęcia niż aparat posiadający tyle samo megapikseli? Chodzi mi o telefon LG KU990.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  24 czerwca 2009

No wg mnie będzie robił gorsze :woot:

shamaramorgan
shamaramorgan
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: telefon,który ma 5 mpix robi gorsze zdjęcia niż aparat posiadający tyle samo megapikseli? Chodzi mi o telefon LG KU990.

na początku chyba będą dobre, ale z czasem mogą robić się coraz gorsze, jeśli obiektyw w telefonie nie będzie niczym chroniony. Z czasem będą zbierać się tam małe paprochy, które później trudno wyczyścić.
GRADEK83
GRADEK83
  24 czerwca 2009

no 5Mpix w aparacie a komórce to nie to samo bo jak by chciał, porównać wielkość matrycy to takiej z aparatu raczej nie wsadzisz w kom a te 5 Mpix to zdeka przekłamane jest programowo ....no i szkło w kom zestaw stałych soczewek o takiej a nie innej jakości no a w aparacie to juz wiadomo byle czego nie wsadzają ale to też zależy od firmy :)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: telefon,który ma 5 mpix robi gorsze zdjęcia niż aparat posiadający tyle samo megapikseli?

zdecydowanie gorsze tej wielkosci optyka i matryca w tel nioe moze robic dobrych fot :ninja:
eLement
Posty: 55 (po ~252 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
eLement
  24 czerwca 2009

Do robienia zdjęć są aparaty.
Do dzwonienia telefony.
Do nagrywania Kamery.

Żadne urządzenie all in one nie będzie dobre :)
Telefon + aparat = Telefon + bajer
Aparat + telefon = Aparat + bajer

poza tym tak jak napisał Joker. Optyka i martyca ssą :)

HandOfFate
HandOfFate
  24 czerwca 2009

matryca w telefonie ma o wiele mniejszy rozmiar od porownywalnej pojemnosciowo matrycy w aparacie, to samo tyczy sie matrycy w kompakcie porownywanej z matryca w lustrzance... taka matryca w telefonie ma o wiele mniejszy rozmiar fizyczny i na takiej kilkukrotnie mniejszej przestrzeni ma pchane tyle co matryca aparatu przez co niezmiernie sie grzeje...a co za tym idzie, szumi jak jasna cholera. Poza tym, jasnosc obiektywu oraz jego ogniskowa pozostawia wiele do zyczenia jezeli chodzi o telefony...telefon ma dzwonic, a takie cos jak aparat to tylko dodatek marketingowy ktory przydaje sie do zrobienia jakiegos zdjecia na szybko...

feuliette
feuliette
  24 czerwca 2009

no wiadomo , że aparat lepiej zdjęcia robi.

paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  24 czerwca 2009

kwestia gustu :ziober2: matryca masz mniejsza w komie

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

hotstufff
hotstufff
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: telefon,który ma 5 mpix robi gorsze zdjęcia niż aparat posiadający tyle samo megapikseli? Chodzi mi o telefon LG KU990.

to chyba logiczne, że aparat ma więcej funkcji i jest przeznaczony tylko do zdjęć, nie to co telefon. masz odpowiedź.
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  24 czerwca 2009

ta zdjęcia z matrycy wielkości główki od szpilki :zonk:

Wiedzieć trzeba że upychanie miliardów megapix na malutką matrycę i żałosne szkło pogarsza jakość zdjęć. Telefon nadaje się do zdjęć "roboczych" i niczego innego nigdy nie będzie w stanie wykonać.

fenacious
fenacious
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: telefon,który ma 5 mpix robi gorsze zdjęcia niż aparat posiadający tyle samo megapikseli?

tak, robi gorsze.
feuliette
feuliette
  24 czerwca 2009

no bo to logiczne ... aparat jest do robienia zdjęć..
telefon ma raczej pełnić funkcję do dzwonienia, pisania sms ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.