bladekurcze
bladekurcze
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Pragniesz:
- Zdjęć swoich dzieci
- Zdjęć pamiątkowych dla bliskiej osoby
- Zdjęć ze znajomymi bądź partnerem
- By Cię zauważono na portalach towarzyskich,internetowych
- Fotografii z pupilami oraz ich samych
- Być modelką lecz nie masz jeszcze własnego portfolia
- Lub po prostu zdjęć dla własnej satysfakcji

Zwykle jest ok 50zdjęć w kolorze,spośród nich kilkanaście przerobionych na czarno-białe.
Pełen retusz buzi i obróbka zdjęć. Wszystko oddaje na CD bądź za małą dopłatą zdjęcia wywołuje w pożądanym formacie.

Koszt od 50-200 zł w zależności od ilości zdjęć
Przykładowe zdjęcia: http://maxmodels.pl/kurczeblade.html

Fotografia portretowa na terenie całego Wrocławia
Sprzęt pół-profesjonalny
Miła atmosfera i asystentka do pomocy.

Zapraszam.
Tel:788-374-537
GG: 3028518
Poczta: kabuallegro@gmail.com

BasQa
BasQa
  27 maja 2009
A co jak zdjęcia wyjdą z całej sesji do bani to też weźmiesz 200 zł?
wizażystkę załatwiasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zwykle jest ok 50zdjęć w kolorze,spośród nich kilkanaście przerobionych na czarno-białe.

50 zdjęć to bardzo dużo jak na sesję...
Po moich sesjach jak 3 wyjdą dobre to się cieszę a Ty aż tyle dajesz.. :brawo:
Szkoda, że nawet fotograf z dużym doświadczeniem tyle dobrych zdjęć nie zrobi na jednej sesji.
Flo
Flo
  27 maja 2009
BasQa
BasQa: Po moich sesjach jak 3 wyjdą dobre to się cieszę

to fajnych masz fotografów :ninja:
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  27 maja 2009
Flo
Flo: BasQa:Po moich sesjach jak 3 wyjdą dobre to się cieszę to fajnych masz fotografów

dobre = subiektywne określenie :-)

Generalnie mam podobnie jak ona.
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  27 maja 2009

ja tez stwierdzilem ostatnio ze coraz gorsze zdjecia robie :lol:

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

Alucard
Alucard
  27 maja 2009

Czy to urząd pracy :woot:

Flo
Flo
  27 maja 2009

cieniasy jesteście, ja robię coraz lepsze :lol2:

moshic
moshic
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwykle jest ok 50zdjęć w kolorze,spośród nich kilkanaście przerobionych na czarno-białe. Pełen retusz buzi i obróbka zdjęć.


Konto usunięte
Konto usunięte: Koszt od 50-200 zł w zależności od ilości zdjęć


i jak wyzyc z fotografii jak kazdy kto kupil aparat z trybem M bedzie za miske ryzu robil sesje ...
htsz
htsz
  28 maja 2009

za miskę ryżu robią zazwyczaj fotoamatorzy ;) dla których to dorabianie a nie praca, a ja bym takiego na swoje wesele nie zatrudnił, ci co się nadają to biorą min. 1500 :)

sam nie robię zdjęć dobrze, ale z tego co widzę u niego na mm to bierze max ile za takie zdjęcia można brać :)

bladekurcze
bladekurcze
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za miskę ryżu robią zazwyczaj fotoamatorzy ;) dla których to dorabianie a nie praca, a ja bym takiego na swoje wesele nie zatrudnił, ci co się nadają to biorą min. 1500 :) sam nie robię zdjęć dobrze, ale z tego co widzę u niego na mm to bierze max ile za takie zdjęcia można brać :)


Gościu pierd..lisz jak poparzony.
Dałbym 600 zł za plener to byś tutaj nie napisał.
1500 zł z reguły jest cały reportaż weselny w tym masz - Fotografa w domu robiącego zdjęcia w trakcie przygotowań pary młodej,zwykle panny młodej. Do tego dochodzi robienie zdjęć w kościele a z tym idą uprawnienia do robienia zdjęć w kościele a za to trzeba rzucić na tace żeby takowe dostać. Masz zdjęcia na sali - całą noc. ewentualnie poprawiny i oczywiście plener,bądź studio (więc 2-3 dni pracy w terenie) Licz koszty dojazdu fotografa, sprzęt za kilkanaście tysięcy który trzeba wymieniać . Do tego czas poświęcony przed komputerem-obrabianiem i wywołanie

I tak na prawde gówno masz a nie gwarancje czy fotki dobrze zrobi czy źle, ponieważ teraz jest dużo naciągaczy interesantów a nie ludzi z pasją ,zrobią Ci zdjęcia kiepskie i tak czy innaczej zapłacisz bo drugiego wesela na drugi dzień nie będziesz miał.

Z resztą skoro ja nie robie wesela to po jaki czort się udzieliłeś z jakimś weselem z choinki spadłeś czy co?

Przykładowe zdjęcia możecie zobaczyć tutaj----------------->>>>>>>>>>>>>>>>

http://www.kurczeblade.maxmodels.pl

http://kurczeblade.digart.pl/digarty

Generalnie od zdjęcia wychodzi 3zł ze wzgledu na czas poświecony przy obróbce/retuszu a zrobienie zdjęcia jest praktycznie gratisowe ze wzgledu na rozbudowywanie portfolia.

Jeśli ktoś nie jest zainteresowany to proszę o nieudzielanie się i nie wymądrzanie się głupio tak jak ten Pan wyżej :-]
htsz
htsz
  28 maja 2009

czytaj chłopie dokładnie a nie po łebkach.

nie bierzesz 600 bo tylko idiota tyle zapłaci tobie za takie zdjęcia, dlatego napisałem, że za to co robisz tyle ile napisałeś to jest MAX.

o ślubie wspomniałem w związku z wypowiedzią innej osoby a mianowicie możic'a, któremu nic nie pasuje - nadmieniając, że ci CO SIĘ NA TYM ZNAJĄ (mają fach w ręku) biorą więcej a takich fotoamatorów się nie zatrudnia na ważne imprezy. Tutaj też z uwagą doczytaj nie pisałem o tym, że jak bierze 1500 oznacza, iż się zna, tylko odwrotnie, że jak się zna na swoim fachu to bierze minimum 1500 a zwykle jest to 2000 lub 2500. a pewności nie masz jak bierzesz kogoś całkiem nikomu nieznanego ;) ewentualnie masz pecha i akurat twoja sesja jest tą nieudaną ze 100-200 ślubnych jakie zrobił fotograf.

bladekurcze
bladekurcze
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie bierzesz 600 bo tylko idiota tyle zapłaci tobie za takie zdjęcia, dlatego napisałem, że za to co robisz tyle ile napisałeś to jest MAX.
bladekurcze
bladekurcze
  28 maja 2009

a Ty za ile cenisz swoje fotografie foto.htsz.pl ?
Nie rozumiem po co się udzielasz w tym poście...

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  29 maja 2009

spokój Panie bladekurcze
można pokazać na forum swoje prace ale bez tresci reklamowych

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.