Jacek80
Jacek80
  23 maja 2009 (pierwszy post)

Ostatnio znalazłem kilka obiektywów tej firmy i wpadły mi w oko, chociazby ze względu na cenę, która jest ładnych kilka razy mniejsza niż tych markowych

Czy ktoś z szanownych użytkowników miał styczność lub posiada fotki z
(oba wyglądają jak ten ze zdjęcia)

Samyang 800mm f/8 MC
lub ewentualnie
Samyang 500mm f/6,3 MC

Co do 800mm f/8
Na forach znalazłem przykladowe foty, ale niestety zrobione w dość wysokim ISO i jakość zdjęcia nie pozwala za bardzo ocenić jakości obiektywu

Co do 500mm f/6,3
Znalazłem tylko jedno miejsce ze zdjęciami z tego obiektywu i chciałbym sobie je porównać ile w nich prawdy ;)

I pytanie do "Flo"
W TYM TEMACIE
napisałaś, że zamówiłaś
Samyang 8mm f/3.5 Asph IF MC Fisheye
jeżeli już go masz, to możesz wstawić jakieś przykładowe foto ?

GRADEK83
GRADEK83
  24 maja 2009
Flo
Flo: a korki to tam wiesz, ja prawko robię w przyszłym roku, a póki co tramwaje, więc mi nie przeszkadzają :D

no kisiłem tam 3 miechy na wojska polskiego ale pare razy mnie wypuścili to se zwiedziłem browar mediamarka i to wszystko co widziałem po drodze do stacji kolejowej:D
Flo
Flo
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: fajne szkiełko :D Flo ile dałaś?

czy fajne i czy warto się okaże :D kupiłam też ze względu na wyjazd do Portugalii, już się cieszę na te zdjęcia, strasznie mi się te sample podobają, na foto-tip zamówiłam, 899 czy 900 :)
GRADEK83
GRADEK83
  24 maja 2009
Flo
Flo: czy fajne i czy warto się okaże :D kupiłam też ze względu na wyjazd do Portugalii, już się cieszę na te zdjęcia, strasznie mi się te sample podobają, na foto-tip zamówiłam, 899 czy 900 :)

wystawie moje drzwi na allegro od pokoju i jak się uda może jeszcze coś sprzedam i też jakieś rybie oczko sobie kupie:D jak by nie to że musiałem nowy monitor kupić to juz bym miał ale 50mm/f1.7 :and: a tak to kaszanka:(
Flo
Flo
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wystawie moje drzwi na allegro od pokoju i jak się uda może jeszcze coś sprzedam i też jakieś rybie oczko sobie kupie:D jak by nie to że musiałem nowy monitor kupić to juz bym miał ale 50mm/f1.7 a tak to kaszanka:(

nic mi nie mów, ja zepsułam komputer :< (znaczy no, sam się zepsuł :and: )
GRADEK83
GRADEK83
  24 maja 2009
Flo
Flo: nic mi nie mów, ja zepsułam komputer :< (znaczy no, sam się zepsuł )

a co się stao? nie uruchami się? jak na gwarancji to niech ci naprawią:)
Flo
Flo
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a co się stao? nie uruchami się? jak na gwarancji to niech ci naprawią:)

myszka przestała działać i podłączałam inną co mam w domu i też nic :and:
znaczy kupiłam dzisiaj nową i zaraz sprawdzę czy może działa, ale nie wiem ;<
gwarancja, haha xD
Flo
Flo
  24 maja 2009

łiiiiiiiiii sprawdziłam i działa :mrgreen:

GRADEK83
GRADEK83
  24 maja 2009
Flo
Flo: łiiiiiiiiii sprawdziłam i działa

widzisz naprawiłem ci nie dziękuj :D :ziober2:
Flo
Flo
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz naprawiłem ci nie dziękuj :D

a idź pan :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.