paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  19 maja 2009 (pierwszy post)

Od jakiegos czasu zaczynam sie troszke obawiac o swoj sprzet foto, mimo iz nie jest on jakos tam strasznie drogi to jednak jest taka obawa, ze podczas sesji plenerowej ktos moze go ukrasc.
Moje pytanie jest takie czy mieliscie moze jakas probe kradziezy waszego apratu podczas fotografowania gdzies w plenerze?
No ogol zawsze jest ze mna jedna osoba podczas fotografowania, ale pewna niepewnosc pozostaje... swoja droga po co kupowac aparaz, przeciez nie po to zeby trzymac go w domu...

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

delikatny009
delikatny009
  19 maja 2009

Nie miałem i nie słyszałem ...

LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  19 maja 2009

hehe dopóki nie masz L-ki canona, raczej nie obawiaj się kradzieży ;-)

GieKSiarka
Posty: 5061 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
GieKSiarka
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: L-ki canona

pokaz jak wyglada ;)

paulczkow
paulczkow: Od jakiegos czasu zaczynam sie troszke obawiac o swoj sprzet foto, mimo iz nie jest on jakos tam strasznie drogi to jednak jest taka obawa, ze podczas sesji plenerowej ktos moze go ukrasc. Moje pytanie jest takie czy mieliscie moze jakas probe kradziezy waszego apratu podczas fotografowania gdzies w plenerze? No ogol zawsze jest ze mna jedna osoba podczas fotografowania, ale pewna niepewnosc pozostaje... swoja droga po co kupowac aparaz, przeciez nie po to zeby trzymac go w domu..

slyszalam ze ukrazli w szkole kurtki mi ukradli kolczyki i tusz do rzes za 2.50zl :D ale nie slyszalam zeby komus aparat ze znajomych skradziono
Flo
Flo
  20 maja 2009

w Krakowie ponoć kradną :ziober2:
mnie się na szczęście nie zdarzyło

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  20 maja 2009
paulczkow
paulczkow: swoja droga po co kupowac aparaz, przeciez nie po to zeby trzymac go w domu...

jeżeli Ci chodzi o to , to sprzęt fotograficzny którego używasz gdziekolwiek, jest "ubezpieczony" jako sprzęt z ubezpieczonego mieszkania/domu, wystarczy mieć tylko potwierdzenie (rachunek, gwarancja) i możesz się ubiegać o odszkodowanie w przypadku kradzieży (poprawcie mnie jeżeli coś pokręciłem ;))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.