Johanaa1988
Johanaa1988
  14 maja 2009 (pierwszy post)


co myślicie o tym aparacie??? To OLIMPUS E-520
delikatny009
delikatny009
  14 maja 2009

Masz jakieś pojęcie o fotografii ?

LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  14 maja 2009

słaby autofokus, ludzie na to narzekają.

Johanaa1988
Johanaa1988
  14 maja 2009

nie chodzi o mnie tylko o moją siostrę która planuje go kupić a właściwie nie ona tylko rodzice jej jak zda maturę

delikatny009
delikatny009
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi o mnie tylko o moją siostrę która planuje go kupić a właściwie nie ona tylko rodzice jej jak zda maturę

Omijaj tę markę szerokim łukiem ...
Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Omijaj tę markę szerokim łukiem ...


a niby dlaczego ? .. ja juz mam w zyciu trzeciego Olympusa i nigdy sie na nic innego juz nie przesiade
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  15 maja 2009

Olympus jako marka potrafi zrobić dobry sprzęt choć to wg mnie tyczy się kompaktów
na lustrzanki - dużo narzeka ale też są i tacy co by nie zmienili go na nic - jak w każdej marce - na pewno jest dość spory problem ze szkłami - ze zdobyciem .... ale to też zależ od miasta :)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

foruminternetowe
foruminternetowe
  17 maja 2009

czy jestes ciekawy nowych wrazen ?? chcialbys wyrazic swoja opinie na dany temat ale nie masz z kim porozmawiac?? FORUM INTERNETOWE Ajo jest indealnym rozwiazniem dla Ciebie!!! gry,tapety,smieszne filmiki, najnowsze informacje ze swiata oraz najbardziej pokrecone tematy do rozmow!! wystarczy sie tylko zarejestrowac w linku podanym ponizej!! http://ajo.pl/polecam,edifff,forum.html zarejestruj sie a nie pozalujesz !! polecam serdecznie :)

Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno jest dość spory problem ze szkłami


a ja mam konwerter z 4/3 na M42 i juz moge zakladac obiektywy (bez automatyki) nie tylko Olympusa :P
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  19 maja 2009
Exciter
Exciter: a ja mam konwerter z 4/3 na M42 i juz moge zakladac obiektywy (bez automatyki) nie tylko Olympusa :P

jak się ma konwerter można próbować ;p- bez tego jest problem :)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.