GaciePoTaciee
GaciePoTaciee
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Posiadam oto ten aparat

Mam pytanie czy da sie ustawic tak aby zdjecie można było robic jedno po 2 i czy mozna przyciemnic bo czasem jak słonce bije na aparat to nie wychodzi foto.
I czy ktos kto ma odkrył w tym modelu cos ciekawego.

Necronomicon
Necronomicon
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Posiadam oto ten aparat Mam pytanie czy da sie ustawic tak aby zdjecie można było robic jedno po 2 i czy mozna przyciemnic bo czasem jak słonce bije na aparat to nie wychodzi foto. I czy ktos kto ma odkrył w tym modelu cos ciekawego.

poczytaj instrucje i poszukaj takich opcji jak zdjecia seryjne, zmiana ekspozycji (powinna byc regulacja w zakresie -2 - +2eV) albo po prostu zmniejsz sobie czas naswietlania badz zwieksz wartosc przeslony (czyli domknij dziure)
delikatny009
delikatny009
  14 maja 2009

Teraz pomyślcie, że ktoś kto robi świetne zdjęcia a nie ma pieniędzy dysponuje słabym sprzętem ... A osoba która nie ma zielonego pojęcia co do czego jest dostaje np. D60 i robi zdjęcia na Auto i jest fajna bo to lustrzanka i do tego nawet droga ...
Zawsze to mnie denerwuje ...

AndysPL
AndysPL
  17 maja 2009

Tym Samsungiem też można wiele fajnych rzeczy zrobić, fakt niełatwo, ale można

Flo
Flo
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz pomyślcie, że ktoś kto robi świetne zdjęcia a nie ma pieniędzy dysponuje słabym sprzętem ... A osoba która nie ma zielonego pojęcia co do czego jest dostaje np. D60 i robi zdjęcia na Auto i jest fajna bo to lustrzanka i do tego nawet droga ... Zawsze to mnie denerwuje ...

no bo teraz żeby być kul to trzeba mieć lustrzankę, LUSTRZANKĘ, to nie to co zwykła (swoją drogą, są niezwykłe?) cyfrówka :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.