Flo
Flo
  11 maja 2009 (pierwszy post)

cześć :mrgreen:


Samyang 8 mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye



Model Samyang 8 mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye przeznaczony jest dla lustrzanek z matrycą APS-C, na których pozwala uzyskać kąt widzenia wynoszący 180 stopni.
Cena produktu ma wynosić 899 zł

Q: miał ktoś może już tego cudaka w łapkach? jakie wrażenia?
Q: macie 'fiszajki'? jakie?


pozdrawiam :)

PS. Są tu digartowcy?
Bozar
Bozar
  11 maja 2009

obrazek Ci się nie wyświetla

Flo
Flo: Q: macie 'fiszajki'? jakie?

fisheye to moje marzenie :zakochany: - pierwszy obiektyw, który kupię do przyszłego lustra :P Obecnie aby uzyskać efekt rybiego oka pozostaje mi jedynie sklejanie kilku zdjeć w jedno :and:
Flo
Flo
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: obrazek Ci się nie wyświetla

a ja go widzę :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: fisheye to moje marzenie

moje również, dlatego też tak kusi mnie ten samyang, który jak na fisza (i jeszcze to 8mm!) to taniutki jest :zakochany:
Bozar
Bozar
  11 maja 2009
Flo
Flo: a ja go widzę

pewnie masz ten obrazek w pamięci podręcznej. jak zrobisz ctrl+f5, to go nie będzie :P

Flo
Flo: który jak na fisza (i jeszcze to 8mm!) to taniutki jest

taniutki to pojęcie względne :D chociaż faktycznie - jak na standardy lustrzankowe, to cena nawet znośna ^^

a to jest tego typu szkło, że zdjęcia wychodzą w formacie koła i trzeba je potem rozwinąć do prostokąta?
Flo
Flo
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taniutki to pojęcie względne :D chociaż faktycznie - jak na standardy lustrzankowe, to cena nawet znośna ^^

jak na standardy fiszajowe :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a to jest tego typu szkło, że zdjęcia wychodzą w formacie koła i trzeba je potem rozwinąć do prostokąta?

nję :mrgreen:
i zrobiłam przelew dziś, czekam :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.