Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
W tym wątku możesz pochwalić się swoimi fotkami i wklejać do nich linki, a inni oceniają, komentują, udzielają rad itd;)
Soraf
Soraf
  19 kwietnia 2016

iskry, prosty efekty w sumie

LostOf
LostOf
  22 kwietnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: No fajnie

Dziękuję, mam gdzieś podobne zdjęcie z pokazu ognia [mój znajomy zrobił go w sylwestra dla nas, postaram się znaleźć] no i w galerii z 700- lecia Drawna:), rewelacyjne efekty
Moje ostatnie wypociny, co prawda z zeszłego tygodnia, ale wtedy moje doby były jakieś dłuższe.. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: lekkie mydełko :(
Tym razem nie chybiłem:) chociaż mam jedno święte zdjęcie, ale lekko zamydlone...


Soraf
Soraf
  24 kwietnia 2016

To pierwsze super ! ;)

brunetka023
wpis jest ukryty
foczka16
foczka16
  26 kwietnia 2016

Xdddddd

Soraf
Soraf
  27 kwietnia 2016

mały spontan w tulipanach

Soraf
Soraf
  3 maja 2016


kolejne kwiaty
LostOf
LostOf
  4 maja 2016

Nie będę zaśmiecał forum, więc podaje link do ostatnich zdjęć, bo jest ich trochę.. W Obornikach Wielkopolskich na przeciwko stacji PKP można spotkać niemal zawsze parkę zajęcy w tym samym miejscu, dosłownie 30m od, a coś czuję że niedługo będzie ich więcej:) Teren bardzo przyjazny do podchodów [drzewka,górki,podesty] więc i sesja spora. Pod linkiem kilka zdjęć jeszcze ze Złotnik koło Poznania i wierzy ciśnień z Szamotuł [też przy stacjach PKP]
Link: http://s1270.photobucket.com/user/Lost_of/library/Pentacon?sort=3&page=1



Konto usunięte
Konto usunięte: kolejne kwiaty

Muszę chyba się za taką sesję spróbować kiedyś zabrać, oby tylko nastało to "kiedyś":)
Domisia94
wpis jest ukryty
Soraf
Soraf
  5 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę chyba się za taką sesję spróbować kiedyś zabrać


hehe ja przez trzy lata fociłem tylko robaki, łąki itd. po czym wpadłem na jednego dobrego fotografa, popatrzył na mnie i powiedział tak "ile kur.. można fotografować robaczki" i zacząłem wszystko fotografować ;p
Domisia94
wpis jest ukryty
LostOf
LostOf
  9 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: i zacząłem wszystko fotografować ;p

Miałeś sporo szczęścia:) Mi do 3 lat sporo brakuję, ale już od jakiegoś czasu myślę o czymś więc kto wie.. A miło wiedzieć że komuś się udało, bo historia lubi się powtarzać i widać sporo włożonej pracy. Zazdrościć. Ma ktoś zamienić trochę spłacania kredytu na wolny czas:)? Może być nawet w stosunku 2:1, powiecmy, że do ćwierć miliona znam kogoś kto przyjmuje każdą propozycję:) błahahaha
Soraf
Soraf
  11 maja 2016

szczęście hmm raczej ciężka praca ;) teraz mam stałą prace jako fotograf a przy okazji robię prywatne zlecenia ;) ale były ciężkie czas.. kredyty itd. ;)

Soraf
Soraf
  11 maja 2016

Moja Warszawa

Soraf
Soraf
  13 maja 2016

:)