Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
W tym wątku możesz pochwalić się swoimi fotkami i wklejać do nich linki, a inni oceniają, komentują, udzielają rad itd;)
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  11 maja 2009
Flo
Flo: ja to powinnam w ogóle inny komputer mieć, bo ten rupieć niedługo sobie już w ogóle nie będzie radził ale fakt, jak przechodzę na laptopa to strasznie jasne te moje zdjęcia są ;

A widzisz. Sam mam ten problem, na laptopie są jaśniejsze nieco. Więc do obróbki i wywoływania RAWów używam 17calowego starego kineskopowego iiyama który perfekcyjnie odwzorowuje barwy ;-)
VinnieGognitti
VinnieGognitti
  11 maja 2009
Flo
Flo: ja to powinnam w ogóle inny komputer mieć, bo ten rupieć niedługo sobie już w ogóle nie będzie radził ale fakt, jak przechodzę na laptopa to strasznie jasne te moje zdjęcia są ;


Flo
Flo: ja to powinnam w ogóle inny komputer mieć, bo ten rupieć niedługo sobie już w ogóle nie będzie radził ale fakt, jak przechodzę na laptopa to strasznie jasne te moje zdjęcia są ;

Teraz komputery są tak tanie, że nie ma zwlekać :D Bo jak dla Ciebie te są ciemne to niektórych pewnie w ogóle nie widzisz :D
Flo
Flo
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz komputery są tak tanie, że nie ma zwlekać :D Bo jak dla Ciebie te są ciemne to niektórych pewnie w ogóle nie widzisz :D

ale mi trochę szkoda kasy na komputer xD wolę w sprzęt foto inwestować :ziober2:
rzezU
Flo
Flo
  11 maja 2009

np to zdjęcie jest u mnie bardzo jasne, bo takie miało być, ale na laptopie to aż razi xD
VinnieGognitti
VinnieGognitti
  11 maja 2009
Flo
Flo: ale mi trochę szkoda kasy na komputer xD wolę w sprzęt foto inwestować

Powiem tak to póki miałem stary komputer karta GeForce 2 32 bity i monitor Jakiś tam stary to nie wiedziałem jak moje zdjęcia wyglądają naprawdę :D
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  11 maja 2009
Flo
Flo: np to zdjęcie jest u mnie bardzo jasne, bo takie miało być, ale na laptopie to aż razi xD

może jakiś używany monitor CRT ? Bo naprawdę dobrze odwzorowują kolory tylko drogie LCDki chyba...
VinnieGognitti
VinnieGognitti
  11 maja 2009
Flo
Flo: np to zdjęcie jest u mnie bardzo jasne, bo takie miało być, ale na laptopie to aż razi xD

Jak z jakiejś reklamy wygląda :D A Ty masz taka tendencję do prześwietlania twarzy można to łatwo zauważyć :D Na Ty zdjęciu delikatnie ale jednak :D
darkCubeO
darkCubeO
  11 maja 2009

moje zdjęcia :ssh:
cubeline.digart.pl mniej zdjęć
fmix.pl/zdjecia/18314/1 prawie wszystkie moje zdjęcia

Flo
Flo
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tak to póki miałem stary komputer karta GeForce 2 32 bity i monitor Jakiś tam stary to nie wiedziałem jak moje zdjęcia wyglądają naprawdę :D

łoho :D

Konto usunięte
Konto usunięte: może jakiś używany monitor CRT ? Bo naprawdę dobrze odwzorowują kolory tylko drogie LCDki chyba...

szkoda mi inwestować w ten, niedługo i tak się rozpadnie, a następnego stacjonarnego już nie będę kupować

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak z jakiejś reklamy wygląda :D A Ty masz taka tendencję do prześwietlania twarzy można to łatwo zauważyć :D Na Ty zdjęciu delikatnie ale jednak :D

a to podczas obróbki zachodzi dopiero, lubię tak :D
VinnieGognitti
VinnieGognitti
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może jakiś używany monitor CRT ? Bo naprawdę dobrze odwzorowują kolory tylko drogie LCDki chyba...

stare kineskopów ki to już z nowymi kartami sobie nie dają rady co bądź wychodzi przynajmniej w moim wypadku .
rzezU
rzezU
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: fmix.pl/zdjecia/18314/1

http://fmix.pl/zdjecie/678097/skrzypce
jak dla mnie - to najlepsze, bo mój klimat
VinnieGognitti
VinnieGognitti
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moje zdjęcia cubeline.digart.pl mniej zdjęć fmix.pl/zdjecia/18314/1 prawie wszystkie moje zdjęcia

ho ho ale kolorystyczne chyba w samo południe robiłeś :D
Dymion111
Dymion111
  11 maja 2009
http://www.speedyshare.com/146250382.html
darkCubeO
darkCubeO
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

zazwyczaj robie zdjęcia przed i po 18ej... najlepsze światło daje słońce