Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
W tym wątku możesz pochwalić się swoimi fotkami i wklejać do nich linki, a inni oceniają, komentują, udzielają rad itd;)
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka sobie pszczółka... ;)

Nieco blade (zbyt długi czas naświetlania ?), źle dobrane ujęcie, mało czytelne.

P.S. To nie pszczoła ;-)
rzezU
rzezU
  11 maja 2009
Flo
Flo: to Ty znasz moje zdjęcia też? :D

Oui ! Kiedyś coś na kulturze żeśmy pisały o zdjęciach, no i wypatrzyłam gdzieś photobloga, chyba ; D
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  11 maja 2009
Flo
Flo: http://wd3.photoblog.pl/lvp2/200905/39/38440162.jpg na ten dyptyk jak się zapatrujecie?

hmm czapa mi się nie podoba (z lewej) i ucięcie uda/pupy/biodra z prawej. No i zbyt jasne jak dla mnie. Ale koncepcja ciekawa ;-)
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi jakoś kadr nie pasuje, ten pies w złym miejscu ucięty, ale nie wiem, to tylko moje zdanie, ja bym inaczej to zrobiła.

Można by zgodnie z teorią, przesunąć obiekty do lewej i mniej ucinać ;-)
rzezU
rzezU
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Można by zgodnie z teorią, przesunąć obiekty do lewej i mniej ucinać ;-)

ja bym skupiła się w ogóle na twarzy tej Pani i na pysku psa.
Flo
Flo
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm czapa mi się nie podoba (z lewej) i ucięcie uda/pupy/biodra z prawej. No i zbyt jasne jak dla mnie. Ale koncepcja ciekawa ;-)

ucięte miało być :mrgreen:
no co Ty? za jasne? to jedno z moich ciemniejszych ostatnio :lol2:
Flo
Flo
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oui ! Kiedyś coś na kulturze żeśmy pisały o zdjęciach, no i wypatrzyłam gdzieś photobloga, chyba ; D

aaa :ziober2: chyba, że tak :D
Dymion111
Dymion111
  11 maja 2009
http://www.speedyshare.com/998801742.html
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  11 maja 2009
Flo
Flo: no co Ty? za jasne? to jedno z moich ciemniejszych ostatnio

wydaje mi się że może powinnaś używać innego monitora do obróbki zdjęć :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym skupiła się w ogóle na twarzy tej Pani i na pysku psa.

no tak, było by ciekawsze na pewno ;-)
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.speedyshare.com/998801742.html

używaj serwisów zdjęciowych, nie p2p.
VinnieGognitti
VinnieGognitti
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm czapa mi się nie podoba (z lewej) i ucięcie uda/pupy/biodra z prawej. No i zbyt jasne jak dla mnie. Ale koncepcja ciekawa ;-)

trochę prześwietlone jest ale nadrabia czym innym :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Można by zgodnie z teorią, przesunąć obiekty do lewej i mniej ucinać ;-)

Nie trzymajmy się zasad bo nudno by było:P:P
VinnieGognitti
VinnieGognitti
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: używaj serwisów zdjęciowych, nie p2p.

Może trojana nam chce podesłać :D
Flo
Flo
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się że może powinnaś używać innego monitora do obróbki zdjęć :-)

ja to powinnam w ogóle inny komputer mieć, bo ten rupieć niedługo sobie już w ogóle nie będzie radził :and: ale fakt, jak przechodzę na laptopa to strasznie jasne te moje zdjęcia są ;
rzezU
rzezU
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dymion111

kwiatki, kwiatki.
Nie wiem, nie przemawiają do mnie, ew. 3, bo ma w sobie to coś, jednak ogólnie nie przepadam za motywami kwiatowymi.
Wąż, ciekawy ale jakoś ta nieostrość na dolnej części zdjęcia mnie rozprasza, jednak mi się podoba ;)
Dymion111
Dymion111
  11 maja 2009

Dzieki...
Daj spokój jak za pierwszym razem wszedłem do pomieszczenia z wezami po jakieś 5 metrów to zwątpiłem i wyszedłem na chwile...
dopiero po chwili się odwarzyłem podchodzic do nich