MIKESZ01
Posty: 15 (po ~250 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 300
MIKESZ01
  22 grudnia 2023 (pierwszy post)

Witam, jestem tutaj weteranem , praktycznie od samego początku powstania fotki, to jest obecnie moje drugie konto tutaj, ale do brzegu. Rozumiem ze stroną utrzymuje się między innymi z reklam , ale to do czego doprowadziliście teraz z tą ilością i nachalonoscia to już masakra , a potem się dziwią ze coraz mniej ludzi u was jest. Pozdrawiam

Weteran fotki

Avatar użytkownika AdrianGlowackiAdrianGlowacki
Posty: 8 (po ~219 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdrianGlowacki
  24 grudnia 2023
Ostatnio edytowany: 27 kwietnia 0871
MIKESZ01
MIKESZ01: Witam, jestem tutaj weteranem , praktycznie od samego początku powstania fotki, to jest obecnie moje drugie konto tutaj, ale do brzegu. Rozumiem ze stroną utrzymuje się między innymi z reklam , ale to do czego doprowadziliście teraz z tą ilością i nachalonoscia to już masakra , a potem się dziwią ze coraz mniej ludzi u was jest. Pozdrawiam

Zainstaluj Adblocka do przeglądarki jest pełno takich rozszerzeń. Sam z jednego takiego korzystam i reszta mnie nie obchodzi :)
Chyba że fotka zacznie wojować z blokerami reklam jak to ostatnio robi Google w serwisie YouTube :)

Prywatne wiadomości pisać na GG:468166

gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  25 grudnia 2023
MIKESZ01
MIKESZ01: a potem się dziwią ze coraz mniej ludzi u was jest


Myślę ,że to celowy zabieg już...d83dde14
Avatar użytkownika AdrianGlowackiAdrianGlowacki
Posty: 8 (po ~219 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdrianGlowacki
  25 grudnia 2023
gomela
gomela: Myślę ,że to celowy zabieg już...

Ja jak przeglądam fotkę albo inne strony to zawsze używam Adblocka chyba trafiam tam gdzie wymuszają wyłączenie Adblocka w tedy dodaje tą stronę do wyjątków.

Prywatne wiadomości pisać na GG:468166

gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  25 grudnia 2023
AdrianGlowacki
AdrianGlowacki: Ja jak przeglądam fotkę albo inne strony to zawsze używam Adblocka chyba trafiam tam gdzie wymuszają wyłączenie Adblocka w tedy dodaje tą stronę do wyjątków.


Nie wiem o reklamach ,od lat mam aktywną gwiazdę,
bo bez niej to tu nie ma czego szukać... d83dde14
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.