unknown123
unknown123
  27 grudnia 2022 (pierwszy post)

Miałem kiedyś konto tutaj i je usunąłem. Dzisiaj założyłem nowe i nie mogę wgrać zdjęcia, które kiedyś miałem na skasowanym koncie bo dostaję komunikat: "Nie możesz wgrać zdjęcia bo jest ono na profilu ..." i jako ... występuje nazwa skasowanego dawno profilu. Pomijając fakt, że tego typu weryfikacje mają charakter paranoiczny to Fotka narusza prawo poprzez nie kasowanie danych użytkownika w momencie skasowania przez niego konta.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 grudnia 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj założyłem nowe i nie mogę wgrać zdjęcia, które kiedyś miałem na skasowanym koncie bo dostaję komunikat: "Nie możesz wgrać zdjęcia bo jest ono na profilu ..." i jako ... występuje nazwa skasowanego dawno profilu.

Kilka lat temu nowo dodane zdjęcie otrzymywało znak wodny w lewym dolnym rogu.


Dużo było kradzież zdjęć użytkowników. Po kradzieży danego zdjęcia z tym znakiem wodnym i również przy skopiowaniu go dla siebie i dodaniem na nowe konto było nie możliwe, wychodził komunikat jak napisałeś po wyżej. Dziwne również to jest że pokazuję ci nazwę profilu, kiedyś tak pokazywało to prawda, ale dodawałem teraz foto te po wyżej wstawione z 2008r i nazwa profilu mi nie pisała, tylko to: Nie możesz wgrać tej fotki, ponieważ pochodzi z innego profilu. Tylko to jest dziwne dla mnie że mam kilka zapisanych zdjęć z tego mojego aktualnego profilu i też ich nie można dodać, np przy przycięciu go itp "ogólnie".
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomijając fakt, że tego typu weryfikacje mają charakter paranoiczny to Fotka narusza prawo poprzez nie kasowanie danych użytkownika w momencie skasowania przez niego konta.

Z tym to nie wiem jak to wygląda. Tutaj pisz że dane są usuwane maksymalnie do 3 miesięcy.
https://poradniki.net/jak-usunac-konto-na-fotce-usuwamy-dane-z-fotka-pl/
HardStyled83ddd0a


Moderator
unknown123
unknown123
  28 grudnia 2022

Podaje mi nazwę konta, po czym jak ją wpiszę to się okazuje, że konto nie istnieje ale zdjęcia dodać nie mogę bo jest na nieistniejącym (usuniętym) koncie. Czyli "usunięte" konta są oznaczane jako usunięte i nic nie jest kasowane.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.