Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  14 sierpnia 2022 (pierwszy post)

Może warto byłoby rozważyć dodanie ustawienia "Ukryj mój profil przed..." + dodane kryteria, np. przed osobami w wieku powyżej xx lat. Byłoby to oczywiście ukrycie rozumiane jako niewyświetlanie naszego profilu w TAK/NIE oraz w wyszukiwarce osobom spełniającym podane w takim ustawieniu kryteria.

Przykładowo: dziewczyna w wieku 16 lat, nie życzy sobie żeby w TAK/NIE wyświetlało jej profil osobom w wieku powyżej 25 lat, więc dodaje sobie takie ustawienie żeby ograniczyć liczbę wizyt starych oblechów na jej profilu :-)

Przydałoby się też dodać ustawienie blokujące wyświetlanie profilu osobom niezalogowanym.

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  14 sierpnia 2022

Nie żeby "coś" ale gorszej głupoty w życiu nie słyszałem 🤦🏻‍♂ *nie traktuj tego jako krytyka*
Taka propozycja nie ma prawa bytu i na 110% nie zostanie wprowadzona... Totalny bezsens.

Jeżeli dana osoba chce ukrywać się (profil) przed użytkownikami tego portalu to niech najpierw zada Sobie pytanie - Po co ma tutaj konto? 🔹 Przecież jest opcja zablokuj, która jak sama nazwa mówi - służy do blokowania niechcianych osób.

Fotka nie jest koncertem życzeń, że 16 latka ma Sobie nie "życzyć odwiedzin przez facetów powżej 25 roku życia..." - Zakładając tu konto wybiera ten portal i akceptuje regulamin, to Ona powinna dostosować się do tego portalu, w przeciwnym razie usunie konto.
❗Duże szanse są też na to, że taka 16 latka może spotkać starego oblecha na ulicy i co wtedy? Zapewne będzie trzeba zwiększyć patrole policyjne.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

A jeśli chodzi o "wyświetlanie się profilu użytkownikom niezalogowanym"
Możesz podejrzeć dany profil nie będąc zalogowanym, ale nie możesz dać ❤ ani ✖ i nie możesz wysłać wiadomości. Osoba której profil odwiedzasz nie widzi nawet kto ją odwiedził, więc jak chciałbyś zablokować taką osobę, nie znając jej nazwy? 🧐

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  15 sierpnia 2022

I się zaczęło - a po co to, a na co to, a nie zostanie wprowadzone no bo nie i kropka, a możesz to a możesz tamto, a poza tym to regulamin, a to służy do tego a tamto do tamtego, blablablablabla. I jeszcze ten whataboutism pod tytułem "może spotkać oblecha na ulicy". Ręce opadają. Mądrości anonima. Powiedz to człowieku nastoletnim laskom, co dostają tony obleśnych komentarzy od napalonych starych spermotrzepów po pięćdziesiątce...

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  15 sierpnia 2022

Ojej 😱 ktoś tu się oburzył, bo napisałem PRAWDĘ 🤭 rozumiem, że pod Twoimi propozycjami mają być tylko komentarze popierające Twój pomysł? Inaczej napiszesz, że "... się zaczęło"
Z jednym muszę się z Tobą zgodzić... "Ręce opadły" ale po przeczytaniu Twojej propozycji, nie wiem jak wpadłeś na taki pomysł, ale musiało Ci się strasznie nudzić.

mlfs1988pl
mlfs1988pl: "Powiedz to człowieku nastoletnim laskom, co dostają tony obleśnych komentarzy od napalonych starych spermotrzepów po pięćdziesiątce..."
Hmm... zapewne nie muszę im tego mówić, ponieważ same dobrze wiedzą, że napaleńcy są również w realnym świecie, tylko nie pokazują tego w ten sam sposób jak w internecie.
Podaj nazwy kilku profili na których znalazłeś komentarze od napalonych starych spermotrzepów po "pięćdziesiątce" (chętnie sprawdzę)
TY masz "chyba" 34 lata (1988r.) i z tego co piszesz, można wywnioskować, że również zaglądasz na profile tych młodych nastolatek 🤣 chcesz walczyć sam ze Sobą? 🤔 Jeżeli Ci się nudzi i odwiedzasz profile by poczytać komentarze, to lepiej poczytaj książki...

26a0Jeśli "coś" Ci nie pasuje w mojej wypowiedzi na temat Twojej propozycji to nie lej wody tylko napisz co źle napisałem.

P.S. Ten Mądry Anonim obalił Twoją beznadziejną propozycje 😆 ale miło mi 😇
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  15 sierpnia 2022

Ach, no tak, zapomniałem, że dzięki zaproponowanym przeze mnie nowym opcjom Fotce spadłyby zyski z reklam wyświetlanych "bezgwiazdkowcom", jakże mogłem przeoczyć ten niezwykle istotny fakt. :) Nicków nie będę podawał, bo zawsze kończy się to kasacją posta.
Swoją drogą, jak już tak zaciekle atakujesz czyjeś pomysły, to może wypadałoby przynajmniej opatrzyć swoje posty swoim wizerunkiem, nie mówiąc już o jakimś podpisaniu się. Naśmiewanie się i bombardowanie cudzych często przecież sensownych i potrzebnych propozycji najłatwiej uskuteczniać z anonima... :)

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  15 sierpnia 2022

Jeszcze trochę i zapomnę czego dotyczył Twój temat 😂 mocno odskakujesz od temu i z każdym nowym postem jesteś coraz dalej 😄
Co mnie obchodzi to co Ty kiedyś zaproponowałeś? 🤔 Kto w ogóle o to pytał? ⚠Trzymaj się tematu.

❗Temat dotyczy "Ukrywania profili przed..."❗ - obaliłem Twój pomysł, bo jest bez sensu (nie poparłem go), nie wiesz co napisać, więc zmieniasz temat.

Twierdzisz, że atakuje czyjeś pomysły, a wystarczy zajrzeć do tematu "filtrowanie wiadomości odebranych" i tam kobieta również zaproponowała Swój pomysł i nie ma niczego do czego można się przyczepić. Pomyślała o wszystkich użytkownikach portalu, a nie tylko o 16 latkach których profile sam odwiedzasz, bo nie podobają Ci się komentarze facetów kierowane w ich stronę 🤣

mlfs1988pl
mlfs1988pl: "Swoją drogą, jak już tak zaciekle atakujesz czyjeś pomysły, to może wypadałoby przynajmniej opatrzyć swoje posty swoim wizerunkiem, nie mówiąc już o jakimś podpisaniu się. Naśmiewanie się i bombardowanie cudzych często przecież sensownych i potrzebnych propozycji najłatwiej uskuteczniać z anonima... :)
Tutaj to odpłynąłeś... - Nie podoba Ci się to, że nie posiadam zdjęć na Fotce i że mój nick to xAnonymouSx = Anonimowy 😆
Specjalnie dla Ciebie nie będę tego zmieniał, bo po prostu NIE CHCĘ - Jeśli moim celem byłoby poznanie tutaj kogoś do związku, to prowadził bym profil, ale nie prowadzę, bo nie szukam tu miłości, jedynie dyskusji na forum z takimi jak Ty 🤭 CZEPIASZ SIĘ

P.S. taka postać jak Gall Anonim lub Anonim był anonimowym autorem Kroniki polskiej, więc i JA zostanę anonimowym autorem Swoich wypowiedzi, po to by zrobić Ci na złość 😈
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.