Agnieszka99999
Agnieszka99999
  10 sierpnia 2022 (pierwszy post)

Czy byłaby możliwość wprowadzenia jakichś filtrów wiadomości w skrzynce odbiorczej? Np. od znajomych, od ulubionych, przeczytane, nieprzeczytane, może wg zakresu wieku piszących... 25-30, 31-35 itd.. Przydałoby się jeszcze sortowanie np. alfabetyczne po loginach, wg godziny otrzymania. Dostaję 50 wiadomości dziennie i ciężko się połapać tym gąszczu... Na dodatek nowe wiadomości automatycznie przeskakują na górę listy. Bardzo szybko robi się bałagan i trudno znaleźć konkretną osobę, z którą się rozmawiało... Co o tym myślicie? Czy jest szansa na takie usprawnienie?

Avatar użytkownika DespicableDespicable
Posty: 538 (po ~539 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 35
Despicable
  11 sierpnia 2022

Cześć,

Podoba mi się pomysł filtrów w wiadomościach. Czy jest do zrealizowania? Z pewnością ale czy Fotka zdecyduje się na taki krok? Nie wiadomo.
Spróbuj napisać do nich bezpośrednio z pomysłem, a nóż się uda :)
Powodzenia !

https://fotka.com/kontakt

Dobrze jak nie za dobrze, a jak jest cudownie? To chyba niedobrze, bo coś się może popsuć.
Agnieszka99999
Agnieszka99999
  11 sierpnia 2022

Dzięki bardzo za odpowiedź :) Miłego dnia :)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 sierpnia 2022

Pomysł całkiem spoko. W mojej ocenię nie przejdzie. Było tu kilka propozycji zmian od użytkowników i żadna zmiana nie została wprowadzona.

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  26 sierpnia 2022

Trudno mi nie odnieść wrażenia, że administracja doraźnie wprowadza jakieś funkcjonalności w momencie gdy stwierdzi, że sama ich potrzebuje. :) Dobre pomysły są albo kompletnie ignorowane albo bombardowane i obśmiewane z jakichś lewych kont.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.