GolasRa
Posty: 9 (po ~96 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
GolasRa
  10 August 2022 (pierwszy post)
https://imagizer.imageshack.com/img923/4541/IKHTz4.png
GolasRa
Posty: 9 (po ~96 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
GolasRa
  10 August 2022

I Zauwazylem Tez Ze Niektorzy Uzytkownicy Obrazaja Innych Uzytkownikow i Robia Co Chca Na Czacie A Niektorzy MOD Nic Z tym Nie Robia i Nie Reaguja i W Dodatku Smieja Sie Razem Z Tymi Ktorzy Obrazaja Innych I Nawet Na SS Widac Dokladnie ......Pozdrawiam Radek

xAnonymouSx
Posty: 32 (po ~1118 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
xAnonymouSx
  10 August 2022

Łap link do ➡Netykiety Czatu⬅ - będziesz wiedział za co można wyłapać blokadę na CZACIE
https://fotka.com/regulamin/netykietaczat

🔸Na Twoim screen'ie nie ma nic za co można byłoby otrzymać BAN'a.
Na tego typu czatach panuje przeważnie luźna rozmowa, gdzie ludzie między sobą dyskutują na różne tematy i mają do siebie DYSTANS, nie obrażają siebie na poważnie tylko w żartach, śmiejąc się z tego, dlatego też Moderator nie potępia takiego zachowania... - Zdarzają się oczywiście trolle którzy robią to na złość innym.🔸

▪Jedynie do czego można się przyczepić na screenie którego wysłałeś, to do użytkownika który w Swojej nazwie zawarł dopisek (mod) - w ten sposób próbuje podawać się za Moderatora.

P.S. już to raz napisałem, ale napiszę drugi raz... Forum nie służy do zgłaszania użytkowników (od tego są Moderatorzy) - masz podejrzenie lub wiesz, że gracz łamie regulamin, wykonaj screen'a i prześlij dla Moderatora.

Avatar użytkownika DespicableDespicable
Posty: 528 (po ~548 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 29
Despicable
  11 August 2022
GolasRa
GolasRa: Niektorzy Uzytkownicy Obrazaja Innych Uzytkownikow i Robia Co Chca Na Czacie A Niektorzy MOD Nic Z tym Nie Robia i Nie Reaguja i W Dodatku Smieja Sie Razem Z Tymi Ktorzy Obrazaja Innych I Nawet Na SS Widac Dokladnie
Sprawy związane z czatem - zażalenia skargi itd powinieneś kierować do ModeratoraGlobalnego czatu tym bardziej jeśli masz Zrzuty ekranu - Forum to nie miejsce na załatwianie takich spraw. Przeczytaj dokładnie Netykiete Czatu jak poradził kolega wyżej i w razie niejasności moderatorzy również udzielą Ci odpowiedzi.
xAnonymouSx
xAnonymouSx: Jedynie do czego można się przyczepić na screenie którego wysłałeś, to do użytkownika który w Swojej nazwie zawarł dopisek (mod) - w ten sposób próbuje podawać się za Moderatora.
Użytkownik nie zawarł w swojej wypowiedzi dopisku on go po prostu ma - Neeko to moderatorka czatu widnieje nawet logo fotki na liście obok loginu. Ponadto lista moderatów danego działu jest w zakładce O nas.
https://fotka.com/przyjaciele#czat_przyjaciele
Dobrze jak nie za dobrze, a jak jest cudownie? To chyba niedobrze, bo coś się może popsuć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.