Magda2222
Posty: 1 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Magda2222
  10 czerwca 2022 (pierwszy post)

Hej, nie wiem czy to dobry pomysł zeby tu pisać ale poznałam prawnego czasu chłopaka, pisaliśmy i magle widzę ze jego konta nie ma. Nie wiem co się stało, nie ukrywam ze chciałam się z nim skontaktować ale nigdzie nie mogę znaleźć :(

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 czerwca 2022

Cześć. Jeżeli przy jego wiadomości znajduje się przełamaty awatar to użytkownik usunął konto. Może być również tak, że użytkownik zmienił loging.

HardStyled83ddd0a
Hiacynta
Hiacynta
  14 czerwca 2022
Owad
Owad: Może być również tak, że użytkownik zmienił loging
Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd.
Zmiana loginu nie sprawia, że w wiadomościach prywatnych zamiast niego jest "konto usunięte". Po zmianie loginu będzie widniał nowy login.
Zmiana loginu sprawia, że adres www do danego profilu nie będzie działał z uwagi na brak zgodności z loginem (o ile ktoś go nie zajmie).
Magda2222
Magda2222: Hej, nie wiem czy to dobry pomysł zeby tu pisać ale poznałam prawnego czasu chłopaka, pisaliśmy i magle widzę ze jego konta nie ma. Nie wiem co się stało, nie ukrywam ze chciałam się z nim skontaktować ale nigdzie nie mogę znaleźć :(
Proponuję sprawdzić ostatnie wiadomości z użytkownikami, może osoba o której napisałaś zmieniła swój login oraz zdjęcie profilowe (avatar) które widnieje przy loginie. Jeśli zaś widnieje to o czym napisał owad- użytkownik usunął konto i nie ma sposobności na skontaktowanie się z nim dopóki nie założy nowego konta i na siebie nie traficie.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2022
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Hiacynta
Hiacynta: Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd. Zmiana loginu nie sprawia, że w wiadomościach prywatnych zamiast niego jest "konto usunięte". Po zmianie loginu będzie widniał nowy login. Zmiana loginu sprawia, że adres www do danego profilu nie będzie działał z uwagi na brak zgodności z loginem (o ile ktoś go nie zajmie).

Przepraszam czytamy z zrozumieniem. Pisałem że "MOŻĘ" "MOŻE" user zmienił login nie dodałem że to skutkuję również usunięciem konta + mogłem dodać żeby poszperała w pw znalezienie jego jak by zmienił login. . Za bardzo pani chce dać z siebie. Następnym razem proszę mi nie odpowiadać na forum tylko pisać do moich MG skoro błędy robię. Od kont pani na forum się znalazła robi sobie Burza. . Pozdrawiam :)
HardStyled83ddd0a
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  30 czerwca 2022

Chciała być ta Hiacynta mądrzejsza no tak można to zaobserwować . Info Owada było zrozumiałe ale nieee! Musiała dodać swoje .

Afrodytka27
Afrodytka27
  14 lipca 2022

Owadzik nasz tu na Forum od zawsze wiedział co gadac i nikt nie bedzie uczył Prezesa jak prawidłowo szefować. Tu było ściernisko Owad zrobił San Francisco!!d83dde02

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.