PiotrMusicMyLife32
Posty: 20 (po ~264 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 941
PiotrMusicMyLife32
  16 stycznia 2022 (pierwszy post)



drodzy Użytkownicy Fotki i Portalu Fotka.com Strona założona forum ponieważ Mówimy Stop Hejtu na Fotce i na Czatach oraz na Transmisjach u osób które nadawają na kamerkach damskich i męskich szczególnie u kobiet i Transmisjach muzycznych przez DJ. Ponieważ to co się dzieje na największym Portalu Fotka.com. Gdzie bardzo szerzy się Hejtowanie Osób wobec innych gdzie moderacja sobie z tym nie radzi. Zapraszamy dołączenia do Akcji. i czekamy na wasze komentarze.

co powinno się zmienić na Fotce.com ?
#Kamerki #Czatach #Livach!!
KowalskiDJ
Posty: 18 (po ~89 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 94
KowalskiDJ
  16 stycznia 2022

Też miałem do czynienia z hejtem, również na czacie. I modzi nic z tym nie robią. Pozostaje robić screeny i slac na fotkateam

kultura przede wszystkim

PiotrMusicMyLife32
Posty: 20 (po ~264 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 941
PiotrMusicMyLife32
  16 stycznia 2022

Czekamy na wasze komentarze !!!!!

PiotrMusicMyLife32
Posty: 20 (po ~264 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 941
PiotrMusicMyLife32
  16 stycznia 2022

Art. 42
Kamerki dostępne są jedynie dla Użytkowników, którzy ukończyli 18 rok życia. Użytkownicy, którzy ukończyli 16 lat a nie ukończyli 18 roku życia mogą korzystać z funkcji Kamerek jedynie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

PiotrMusicMyLife32
Posty: 20 (po ~264 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 941
PiotrMusicMyLife32
  16 stycznia 2022

Każdy Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem i Polityką prywatności oraz przestrzegania ich postanowień, a także przepisów obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Akceptacja regulaminu następuje w momencie zaznaczenia stosownego pola podczas rejestracji w serwisie. Akceptacja Regulaminu oznacza również akceptację szczegółowych zasad i warunków korzystania z poszczególnych funkcjonalności Serwisu.

LaLoba
LaLoba
  26 stycznia 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Strona założona forum ponieważ Mówimy Stop Hejtu na Fotce
Uznałabym to za dobry ruch gdyby temat założyła osoba nie łamiąca regulaminu jaki tu obowiązuje. d83dde02
Zanim zaczniesz wytykać innym przewinienia, spójrz na siebie.
Konto usunięte
Konto usunięte: moderacja sobie z tym nie radzi
Moderatorzy to nie roboty, nie są w stanie moderować wszystkich transmisji jednocześnie. Zamiast robić nagonkę, poproś moderatora o interwencję.
Konto usunięte
Konto usunięte: Art. 42
Nie widzę sensu w przytaczaniu regulaminu, bezsensowne nabijanie aktywności.
PiotrMusicMyLife32
Posty: 20 (po ~264 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 941
PiotrMusicMyLife32
  26 stycznia 2022

@LaLoba nie zgadzam się z Panią w jakim sposobem pani napisała że osoba założyła forum która łamię Regulamin i tu się nie zgadzam ja nie łamię Regulaminu na tej Fotce i Portalu Fotka dużo osób naruszają Regulamin i hejtują innych i siebie nawzajem . i proszę mi tutaj nie narzucać że ktoś ma zacząć od siebie jak to inni innych wytkają i obrażają i mowa tu o wszystkich Użytkownikach Fotki. bo Użytkownicy fotki sami się nie stosują do regulaminu tak samo moderacja i moderatorzy też łamią Regulaminy za czasów starej moderacji Było inaczej niż teraz jak jest. i Ktoś w końcu jest odpowiedzialny za ten portal? czyli Mowa o Właścicielu Fotki bo Pewnie sam nie wiem co tu się dzieje na wszystkich kamerkach i czatach i Transmisjach Muzycznych. Pozdrawiam .

DarkxWolf
Posty: 1 (po ~380 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 5
DarkxWolf
  1 lutego 2022

Zainteresowanej osobie przytaczam słownik języka polskiego ( choć słowo nie jest polskie ) , bo chyba 1000 razy lub więcej opublikował je w złej formie. Szkoda że osoba ta tak zainteresowana cytowaniem - nie zna prawidłowej odmiany.
Pamiętaj stop HEJTOWI - bo uszy więdną.
Przytaczam źródło - zanotuj to sobie.

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  2 lutego 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: drodzy Użytkownicy Fotki i Portalu Fotka.com Strona założona forum ponieważ Mówimy Stop Hejtu na Fotce i na Czatach oraz na Transmisjach u osób które nadawają na kamerkach damskich i męskich szczególnie u kobiet i Transmisjach muzycznych przez DJ. Ponieważ to co się dzieje na największym Portalu Fotka.com. Gdzie bardzo szerzy się Hejtowanie Osób wobec innych gdzie moderacja sobie z tym nie radzi. Zapraszamy dołączenia do Akcji. i czekamy na wasze komentarze. co powinno się zmienić na Fotce.com ? #Kamerki #Czatach #Livach!!


Najpierw należy zastanowić się nad tym czym jest HEJT, bo mówiąc, że ktoś nas hejtuje, może wcale tego nie robić, a po prostu KRYTYKOWAĆ.
Hejt charakteryzuje się głównie tym, że jest obraźliwy i nie ma możliwości by się do niego odnieść. Jeśli napiszesz mi, że "jestem dnem", to jest to hejt, bo po pierwsze obrażasz mnie personalnie, a po drugie nie dajesz mi możliwości odpowiedzi, bo nawet nie napisałeś dlaczego tak uważasz.
Jeśli jednak napiszesz "Twój sposób rozumowania jest dla mnie dnem, nie zgadzam się z twoimi argumentami, bo... itd." to nie mogę nazwać tego hejtem, bo jest to krytyka, na dodatek odnosi się do tego co powiedziałem lub zrobiłem, a nie do mojej osoby.

Konto usunięte
Konto usunięte: Art. 42 Kamerki dostępne są jedynie dla Użytkowników, którzy ukończyli 18 rok życia. Użytkownicy, którzy ukończyli 16 lat a nie ukończyli 18 roku życia mogą korzystać z funkcji Kamerek jedynie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem i Polityką prywatności oraz przestrzegania ich postanowień, a także przepisów obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Akceptacja regulaminu następuje w momencie zaznaczenia stosownego pola podczas rejestracji w serwisie. Akceptacja Regulaminu oznacza również akceptację szczegółowych zasad i warunków korzystania z poszczególnych funkcjonalności Serwisu.

Jeżeli dana osoba HEJTUJE = OBRAŻA - innych użytkowników na lajwie / czacie, to wystarczy wykonać screen'a i zgłosić taką sytuacje do odpowiedniego Moderatora, a nie wylewać swoje żale na forum.
Dlaczego zarzucasz Moderatorom, że nic z tym nie robią? - Moderator nie robot, a człowiek. Jego praca, to wolontariat i nie ma obowiązku pilnowania czatu / kamerek 24/7h, ponieważ ma też swoje życie.

Regulamin serwisu społecznościowego Fotka = niedozwolone jest:
Art. 13
a) używanie wulgaryzmów i zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe, a także w jakikolwiek sposób naruszających godność.

NETYKIETA CZATU = IV. Za co można otrzymać karę
2. Przeklinanie/ubliżanie. Zabronione jest również celowe cenzurowanie przekleństw, niedokończenie ich czy ukrywanie poprzez wstawianie różnych znaków, przestawianie liter, pisanie w innym języku itp.Wulgarny/obraźliwy login (brak jego zmiany w ciągu 24h
&
1. Prowokowanie do kłótni.
4. Wprowadzanie niemiłej atmosfery.

NETYKIETA KAMEREK = III. Za co można otrzymać kicka/czasową blokadę/stałą blokadę:
6. Obrażanie/ubliżanie innym Użytkownikom (w tym obelgi zawoalowane, obraźliwe presupozycje, obelgi pod adresem rodziny, osób bliskich) – (kick/ban)
&
9. Prowokowanie do kłótni, wprowadzanie niemiłej atmosfery; namawianie innych użytkowników do łamania regulaminu, netykiety lub działania na szkodę innych użytkowników lub serwisu – (kick/ban)
PiotrMusicMyLife32
Posty: 20 (po ~264 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 941
PiotrMusicMyLife32
  2 lutego 2022

@xAnonymouSx · Gościu co ty mi tu komentujesz forum założone i odnośnie tego co się dzieje na fotce
i Hejtu jaki jest na tych kamerkach i tu się nie nie zgadzam z tobą że moderatorzy nie mają obowiązku bycia na kamerkach i to jest nie prawda bo nie po to ktoś tu jest moderatorem żeby nic nie robić i każdy wie jacy tu są moderatorzy większości.
rozumiem można wyrazić swoje zdanie ale nie do przesady . po drugie każdy użytkownik powinien się zapoznać z regulaminem bo połowa osób nie czyta i nie wie jaki jest regulamin a mają konta na Fotce. po trzecie koleś jeśli coś piszesz na forum to dodaj sobie zdjęcie swoje a nie komentujesz bez zdjęcia. i tyle

PiotrMusicMyLife32
Posty: 20 (po ~264 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 941
PiotrMusicMyLife32
  2 lutego 2022

@DarkxWolf o czym ty tu piszesz ale się czepiasz nie przesadzaj wow szok?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.