Armagedon92
Armagedon92
  5 stycznia 2022 (pierwszy post)

Jeszcze z 4 lata temu była na fotce pewna ciekawa opcja, że można było sprawdzić jeśli użytkownik udostępni ta możliwość dane zdjęcia,data wykonania zdjęcia,model telefonu czy aparatu jakim wykonano i chyba rozdzielczość.Teraz nie widzę tej opcji czy została trwale usunięta i dlaczego?Wiem,że jeśli przycinali fotkę bądź edytowali albo przerabiano to te dane o zdjęciu się nie wyświetlały.Ale moim zdaniem była to fajna opcja,która pokazywała np jak dawno zrobiono dane zdjęcie,czy jest ono aktualne czy nie itp.Nie ma już jej czy gdzieś przeoczylo mi się?Na tel nie widzę jej a dawno mnie tu nie było więc pytam.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  5 stycznia 2022
Ostatnio edytowany: 29 marca 0870
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tel nie widzę jej a dawno mnie tu nie było więc pytam.

Spróbuj na telefonie z przeglądarki tryb komputerowy, opcja dalej jest dostępna tylko wersja na telefon trochę okrojona i brak tej opcji.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.