BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  14 sierpnia 2021 (pierwszy post)

Jak to jest z tymi reklamami? Zapłaciłem, za to, zeby nie widywać na stronie fotki reklam (między innymi), a jednak te reklamy się pojawiają! Jest ich co prawda mniej ale w opisie zachęcającym do wykupienia usługi premium jest wyraznie napisane BRAK REKLAM i ja to odbieram dosłownie jako brak reklam, a nie jako MNIEJ REKLAM.

Tak to reklamujecie:



A tak to wygląda w praktyce:



Czekam na odpowiedz ze strony kogoś kompetentnego.

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  14 sierpnia 2021
Polecam zainstalować wtyczkę dla przeglądarek internetowych - "Adblock" (3 minuty roboty) - która umożliwia blokowanie wyświetlania reklam internetowych, wtedy nie będzie:
- reklam
- płaczu

A co lepsze... nie trzeba wydawać pieniążków.

Dziękować nie musisz. Pozdrawiam.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 sierpnia 2021
xAnonymouSx
xAnonymouSx: Polecam zainstalować wtyczkę dla przeglądarek internetowych - "Adblock" (3 minuty roboty) - która umożliwia blokowanie wyświetlania reklam internetowych, wtedy nie będzie: - reklam - płaczu A co lepsze... nie trzeba wydawać pieniążków. Dziękować nie musisz. Pozdrawiam.


Chyba nie zrozumiałes o co mi chodzi. Tu nie chodzi o reklamy, ktorych mogłbym się pozbyc tylko o to, dlaczego one w ogole się pojawiają. Skoro ma nie byc reklam, to dlaczego mam doinstalowywac cokolwiek do przeglądarki, zeby z tymi reklamami walczyc.
xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  16 sierpnia 2021
BartekI987
BartekI987: Chyba nie zrozumiałes o co mi chodzi. Tu nie chodzi o reklamy, ktorych mogłbym się pozbyc tylko o to, dlaczego one w ogole się pojawiają. Skoro ma nie byc reklam, to dlaczego mam doinstalowywac cokolwiek do przeglądarki, zeby z tymi reklamami walczyc.


Ojj to chyba Ty nie zrozumiałeś mnie... d83dde04 - Skoro wykupujesz pakiet który daje nam "brak reklam" podczas przeglądania Fotki, to najwidoczniej przeszkadzają Ci reklamy i chcesz się ich pozbyć. Pakiet nie do końca działa, więc JA przychodzę Ci z pomocą i polecam zainstalowanie do przeglądarki w 100% darmowej wtyczki, która usuwa niechciane reklamy.

Pakiet jest po to by po zakupie jego nie pojawiały się reklamy --> wykupiłeś, czyli nie chcesz reklam = walczysz z tymi reklamami.

W pierwszym poście napisałeś... - "Zapłaciłem, za to, zeby nie widywać na stronie fotki reklam"
A teraz odpowiadasz mi, że... - "Tu nie chodzi o reklamy, ktorych mogłbym się pozbyc"

To chcesz się pozbyć tych reklam czy po prostu pokazujesz błąd w tym o to pakiecie.? - Jeżeli chcesz pozbyć się reklam, to powiedziałem Ci co możesz zrobić, bez wydawania pieniążków, a jeżeli chcesz tylko pokazać błąd, to zgłoś go do techników Fotki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.