jak3
jak3
  11 lipca 2021 (pierwszy post)

Czemu nie można kogoś zablokować na transmisji tylko wyciszyć? Ja rezygnuje z Klubu Gwiazd

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  18 lipca 2021

A to nie jest tak, że jeżeli przebywasz u kogoś na transmisji i ktoś bardzo Cię denerwuje, to masz prawo go wyciszyć, aby już nie wyświetlały Ci się jego wiadomości, a gdy Ty prowadzisz transmisję i nie chcesz by dana osoba wchodziła na Twojego live, to po prostu blokujesz go na profilu opcją Blokuj?
Jest opcja zablokowania i jest opcja wyciszenia, nie wiadomo w czym problem...

MatueszZ
MatueszZ
  6 sierpnia 2021

Ograniczenie jest na kamere wchodzić a jak. Słaby zasiek i mnie wyrzuca albo mam tel.to nie mogę odebrać po jestem na kartce.

MatueszZ
MatueszZ
  6 sierpnia 2021

Ten co mnie stale blokuje. Admirator to głowę zje.:cenzura:.a sweter mu wyślę. Po mama go całe dzieciństwo swetrze tszymala a teraz mnie blokuje że wyjdę kamery tel odbiorę

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  6 sierpnia 2021
MatueszZ
MatueszZ: Ograniczenie jest na kamere wchodzić a jak. Słaby zasiek i mnie wyrzuca albo mam tel.to nie mogę odebrać po jestem na kartce.


MatueszZ
MatueszZ: Ten co mnie stale blokuje. Admirator to głowę zje..a sweter mu wyślę. Po mama go całe dzieciństwo swetrze tszymala a teraz mnie blokuje że wyjdę kamery tel odbiorę


Oj, ale Mateusz... Musisz pisać po Polsku, bo nie idzie Cię zrozumieć. Nie wiadomo co Ci się dzieje. Zrozumiałem tylko, że:
1. Jest jakieś ograniczenie
2. Masz słaby zasięg
3. Wyrzuca Cię
4. Masz telefon
5. Nie możesz go odebrać, bo jesteś na kartce (prawdopodobnie na kamerce)
6. Ktoś Cię blokuje
7. Zapewne ten co Cię blokuje, jest Administratorem
8. Wyślesz mu sweter
9. Mama kogoś trzymała w swetrze (zapewne tego Administratora)
10. Blokuje Ciebie za to, że wyjdziesz z kamerki / live po to by odebrać telefon

Tak dla jasności...
- zasiek = zasięg
- Admirator = Administrator (chyba, że chodzi Ci o wielbiciela to dobrze napisałeś)
- tszymala = trzymała
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.