Kubaxd1
Kubaxd1
  22 marca 2021 (pierwszy post)

Witam mam Jakub mam 30 lat mieszkam Wielkopolska moje zainteresowania muza gra gitarze klasycznej spacery filmy tv siatkówka koszykówka rysowac wzór tatuażu wolnej chwili dużo czasu spędzam fotka duże chęci pomagać każdej osobie jak słuchać wyrzekł ragi odemnie oraz przeszczepianie regulamin wszelkim cenę nowe osoby jak obecne przeszczepiać wiem duża odpowiedzialność bardzo chętny zrobić coś od siebie dla innych osób też doceniali pracę moderator jak administracjie włascicel fotki oraz też san stosować do regulaminu jak i dużej aktywności jak najwięcej od siebie dać innym przykład dobrego wychowania kontrolował innych jak zwracają do innych osób

Avatar użytkownika DespicableDespicable
Posty: 538 (po ~539 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 35
Despicable
  22 marca 2021
Wnioski należy składać do Moderatora Globalnego danego działu na którym chce się moderować a szczegółowe informacje jak powinno wyglądać zgłoszenie i co należy w nim umieścić znajdziesz tutaj

https://fotka.com/forum/fotka/1249472,Moderator_poszukiwan
Dobrze jak nie za dobrze, a jak jest cudownie? To chyba niedobrze, bo coś się może popsuć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.