Frugoszukamkobiety
Frugoszukamkobiety
  25 grudnia 2020 (pierwszy post)

Jak kożystać bez tego płatnego klubu w innym przypatku będę musiał usunąć konto

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  25 grudnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kożystać bez tego płatnego klubu w innym przypatku będę musiał usunąć konto

Nie ma inne możliwości ominięcia opłacenia pakietu Gwiazdy, ogólnie pakiet Gwiazdy na tydzień wychodzi 3 zł, majątek nie stracisz, a przyśpieszysz i ułatwisz nawiązywanie relacji. A tak to korzystanie z Fotki jest bezpłatne, żeby ominąć limit PW musisz poczekać na odwzajemnienie decyzji Tak. Czasem Fotka na krótki czas oferuje na próbę pakiet Gwiazdy lub propozycje rabatów.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
mini2222
Posty: 1 (po ~490 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
mini2222
  26 grudnia 2020

mam moze takie nietypowe pytanie jestem na fotce od ponad roku opłacam klub gwiazd czy jest moze jakas funkcja abym nie dostawała wiadomości od młodych ludzi bo robi sie to nie do zniesienia skoro zaznaczam odpowiedni wiek tz od 45 do 50 roku zycia a przewaznie nagminnie dostaje wiadomosci czesto nie miło od 20 to latkow i zaczyna to byc nirtujace nie powinny byc widoczne zdjecia w odpowiednim wieku czy jest mozliwosc jakos tego zaznaczenia dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  27 grudnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: mam moze takie nietypowe pytanie jestem na fotce od ponad roku opłacam klub gwiazd czy jest moze jakas funkcja abym nie dostawała wiadomości od młodych ludzi bo robi sie to nie do zniesienia skoro zaznaczam odpowiedni wiek tz od 45 do 50 roku zycia a przewaznie nagminnie dostaje wiadomosci czesto nie miło od 20 to latkow i zaczyna to byc nirtujace nie powinny byc widoczne zdjecia w odpowiednim wieku czy jest mozliwosc jakos tego zaznaczenia dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam

Nie ma takiej funkcji, Fotka też nie wprowadzi takich ograniczeń, każdy do każdego może zagadać. Proponuje dodać opis jakiś bardziej rozbudowany na profil w formie grafiki, kto ma pisać, kogo Pani szuka... Może to coś da, a na pewno ograniczy trochę od tych młodszych bardzo.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.