Neron145
Neron145
  16 września 2020 (pierwszy post)

Cześć, w zakładce wyszukaj przydałaby się taka opcja, aby można było np. wyszukiwać kobiety, które chcą się umówić przykładowo z mężczyzną od 18 do 27 lat. Ułatwiło by to np. znalezienie młodszemu mężczyźnie starszej kobiety, która lubi młodszych.

Co Wy na to?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  16 września 2020

Ta opcja jest od dawna na fotce więc nie widze problemu na zdjęciu masz pokazane jak to ustawić
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 września 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to?

Mogła by być taka opcja, która/które kobiety np szukają chcą się umówić z faceta w wieku od 35 lat do 37 lat. Tak to by tylko był klik w panie które są zainteresowane danym wiekiem mężczyzn, i plus do tego że mężczyzna poniżej 35 lat i powyżej 37 lat nie mógł by napisać do takiej kobiety, ale jak mnie pamięć nie myli to już chyba była taka opcja kiedyś na fotka.
HardStyled83ddd0a
jankatarzyniakgma
jankatarzyniakgma
  17 września 2020

tak

Neron145
Neron145
  18 września 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta opcja jest od dawna na fotce więc nie widze problemu na zdjęciu masz pokazane jak to ustawić


Przecież mi nie o to chodzi....... Czytaj uważnie.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 września 2020
Ostatnio edytowany: 27 kwietnia 1751

W sumie fajnie pomysł, powinna być taka możliwość, zawęża wyszukiwanie do konkretnych osób i bez zbędnego sprawdzania w profilu co kto wprowadził. Filtr ustawionego wieku "poszukiwany ideał" w Wyszukiwarce.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Neron145
Neron145
  18 września 2020
gregbond
gregbond: W sumie fajnie pomysł, powinna być taka możliwość, zawęża wyszukiwanie do konkretnych osób i bez zbędnego sprawdzania w profilu co kto wprowadził. Filtr ustawionego wieku "poszukiwany ideał" w Wyszukiwarce.


Dokładnie o to mi chodzi :) Bo tak to trzeba ręcznie wszystko sprawdzać :)
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  30 września 2020
Konto usunięte
Konto usunięte:
Przeczytam sobie jeszcze raz ale wydaje mi się że zrzut ekranu z profilu to jest zabronione .
jankatarzyniakgma
jankatarzyniakgma
  8 października 2020

Agata

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.