MisterJano
MisterJano
  6 maja 2020 (pierwszy post)

Może ktoś wie dlaczego fotka zabiera wciąż moje decyzje... O co biega...?? 😏

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś wie dlaczego fotka zabiera wciąż moje decyzje... O co biega...??

Możesz dokładniej opisać? Chodzi o to że możesz ponownie oddać decyzje na dana osobę lub +10? Czy w Decyzjach (TAK - NIE masz np 546 połączeń) lub (Tak na ciebie np 722) i po wejściu w zakładkę TAK - NIE nie ma tych osób zniknęły, są tylko te aktualne?
To może być powód: Fotka wprowadziła procedurę usuwania Decyzji po określonym czasie.
1 - + 10 głosy pośrednie (następny profil) po 7 dniach od oddania decyzji
2 - Głosy nie: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji
3 - Głosy tak: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji
4 - Pary: po 180 dniach (pół roku) od połączenia w parę
Kasowanie głosów nie wpływa na liczniki otrzymanych decyzji, par. Głosy tak nie znikają również ze średniej.
HardStyled83ddd0a
MisterJano
MisterJano
  6 maja 2020

Chodzi mi o to że np. Wczoraj miałem 7 11 decyzji, dzisiaj wchodzę na fotkę i jest tylko 704...
I tak się często powtarza...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o to że np. Wczoraj miałem 7 11 decyzji, dzisiaj wchodzę na fotkę i jest tylko 704... I tak się często powtarza...

Chodzi Panu o te (Decyzje)


Teraz ma Pan (705) mógł mieć Pan (711) decyzji, mogło być tak że kilka osób cofnęło swoje Decyzję i temu Pan ma mniej Decyzji.
HardStyled83ddd0a
Queetoni
Posty: 27 (po ~117 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 218
Queetoni
  6 maja 2020
Owad
Owad: To może być powód: Fotka wprowadziła procedurę usuwania Decyzji po określonym czasie. 1 - + 10 głosy pośrednie (następny profil) po 7 dniach od oddania decyzji 2 - Głosy nie: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji 3 - Głosy tak: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji 4 - Pary: po 180 dniach (pół roku) od połączenia w parę

Dobrze wiedzieć, bo ostatnio też się zastanawiałam jak działa usuwanie pary :)
MisterJano
MisterJano
  6 maja 2020

Ok. Dzięki... 👍😉

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.