NoChybaNieBardzo
NoChybaNieBardzo
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Elo. O co chodzi z tymi fejkami? Wiadomo, że zawsze było ich sporo, ale teraz co 10'ta laska jest prawdziwa, a non stop dostaję lajki na TAK od fejków typu ostramadzia, radosnamarta, czy ilonaanielska. Jakby nawet nicki generował bot i to masowo. Co ciekawe, każdy taki profil jest zarejestrowany od dnia, kiedy mnie odwiedził i ocenił. Kontaktu żadnego i momentalnie są im blokowane czaty "za niebezpieczne treści" itd., albo całe konta są blokowane. Git, że podnosi mi to średnią, ale jest to irytujące, bo myślę, że popiszę z laską, a tu odbyt... bo mam do czynienia z mikrofalówką. Też to zauważyliście? Zaczęło się to może z miesiąc temu

NoChybaNieBardzo
NoChybaNieBardzo
  28 kwietnia 2020

Jedyną teorią, jaka mi przychodzi do głowy to to, że jakaś firma próbuje rozregulować algorytmy Fotki, to swego rodzaju atak konkurencji, no ale nie wiem... Jest to zbyt masowe i zbyt globalne, żeby były to klasyczne osobiste fejki, które mają zbierać lajki. Co sądzicie?

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 kwietnia 2020
https://fotka.com/forum/fotka/1252180,Fikcyjne_konta_w_ost

Już istnieje temat o tej tematyce, odsyłam do niego i zachęcam by tam toczyć ewentualną dyskusje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.