LuKa1989wawa
LuKa1989wawa
  3 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Coraz więcej jest tylko profili kobiet które dają "TAK" a tam się okazuje że znajdują się one na stronie dla dorosłych.. typowy spam. Wiadomo że to zgłaszane i blokowane, ale strasznie irytujące.. co chwile takie powiadomienia. Chyba że to taktyka pewna aby wykupić VIP..

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  6 kwietnia 2020

Mój drogi. Ja siebie nie uważam za wyższą i nie wiem skąd sobie to wziąłeś(nie cytuję, bo mi się na tel nie chce w to bawić). Napisałam Ci, że nie wiem tego ja ani osoby MI PODOBNE czyli o podobnej "funkcji" (z takimi samymi możliwościami), a już na pewno nie Ty(czyli użytkownik bez takiej funkcji-no chyba, że ją miałeś to zwracam honor. 😉) i tu kłania się czytanie ze zrozumieniem, bo w żadnym wypadku Cię nie obraziłam ani Ci nie umniejszyłam. Bardziej chodziło mi o to, że o swojej woli najlepiej wie osoba, której to dotyczy i dlatego napisałam, że lepiej się nie wypowiadać jak się czegoś nie wie. Tylko tyle, a może i aż tyle. 😉 Warto czytać dwa razy zanim się odpowie. Moja odpowiedź również jest merytoryczna tyle, że krótka. No, ale oczywiście lepiej się przyczepić słowa czy zwrotu, bo się go źle zrozumiało.
Nigdzie nie napisałam, że WIĘCEJ SIĘ NIE DA. Tylko, że jeśli byłaby taka możliwość to raczej by z niej skorzystano, więc nie przekręcaj proszę moich słów. Też trzeba wziąć pod uwagę to, że my również jesteśmy tylko LUDŹMI. Tak jak gregbond napisał (no przyczep się, że klepie kogoś po plecach, bo się z nim zgadzam-lepiej przecież dziesięć razy pisać to samo 🤷🏻‍♀️) nikt nie będzie też robił po godzinach. Po to są też ludzie tacy jak my by się tym zająć. No, ale właśnie- ludzie- nie maszyny...
Mamy swoje życia, a co za tym idzie nie będziemy tu siedzieć cały czas tylko wtedy kiedy znajdziemy na to chwilę. Po to są też zgłoszenia. Widzisz profil, który Ci nie odpowiada? Zgłoś! Poprzez opcje zgłoszenia lub bezpośrednio do kogoś kto się tym zajmuje. Ktoś kto akurat będzie "za panelem" na pewno to zgłoszenie rozpatrzy. A jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do naszej "pracy" to możesz tak samo zgłosić swoją kandydaturę do pełnienia funkcji i jeżeli się uda to pomagać nam ten problem zwalczać zamiast na niego stale narzekać. Nam też się nie podoba to, że te profile mnożą się jak króliki, ale robimy co możemy, reagujemy tak szybko jak to możliwe.

LuKa1989wawa
LuKa1989wawa
  6 kwietnia 2020

Wy ciągle o sobie piszecie, że nie będziecie robić po godzinach .. A tu chodzi o programistę, który raczej nie jest tak oblegany, jak Wy .. :D I zamiast zrobić kolejny badziew jakiś, to by ogarnął coś ważnego..

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  6 kwietnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy ciągle o sobie piszecie, że nie będziecie robić po godzinach .. A tu chodzi o programistę, który raczej nie jest tak oblegany, jak Wy .. :D I zamiast zrobić kolejny badziew jakiś, to by ogarnął coś ważnego..


Jak przeczytasz wcześniej to i o programiście niejednokrotnie wspomniano. 😉
LuKa1989wawa
LuKa1989wawa
  6 kwietnia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: ..Jak przeczytasz wcześniej to i o programiście niejednokrotnie wspomniano. 😉


No chyba ze strony Administracji tylko jednokrotnie..

" Mod czy programista to też człowiek, też trzeba mieć na uwadze to, że nikt nie siedzi tu całymi dniami i nocami."

Jest w tym zdaniu wiedza że programiści siedzą dniami i nocami? Czy MOD ma wiedzą że biedny programista ma tyle roboty? Żenujące to "stanowisko" :)
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  6 kwietnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba ze strony Administracji tylko jednokrotnie.. " Mod czy programista to też człowiek, też trzeba mieć na uwadze to, że nikt nie siedzi tu całymi dniami i nocami." Jest w tym zdaniu wiedza że programiści siedzą dniami i nocami? Czy MOD ma wiedzą że biedny programista ma tyle roboty? Żenujące to "stanowisko" :)


Na poprzedniej stronie gregbond napisał.. I teraz pozwolę sobie wkleić całą wypowiedź, bo akurat ja korzystam wyłącznie z tel...

"Fotka wiadomo ma swoich paru pracowników od kontaktu z użytkownikami, też się włączają blokują, moderują, odpisują na kontakcie, nadzorują ściągają blokady, tylko chyba żaden serwis nie ma nadzoru całodobowego pracowników, pracownik też po godzinach nie będzie wiecznie godzinami siedział moderował czaty i materiały użytkowników.Fotka oddając moderowanie użytkownikom zyskuje bardzo dużo, mogą o każdej porze zareagować, nawet w święta, nawet w sylwestra. Zawsze pomocni, zawsze można zapytać, zgłosić i szybko uzyskać odpowiedź reakcje o każdej porze praktycznie przy takiej ilości moderatorów...
https://fotka.com/przyjaciele"

Pracownik, mój drogi czyli m.in programista. Żenujące to są wasze przytyki w stronę moderacji. Już napisałam, macie uwagi to zgłoście się sami i zobaczcie jak to wygląda z drugiej strony, bo fajnie się mówi nie mając świadomości o czym się mówi. 😉
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  6 kwietnia 2020

Temat zamykam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.