Eggerd
Eggerd
  2 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Hejka wszystkim. Ostatnio pisałem z dziewczyną z fotki i stwierdziła, że pisała z tym samym profilem jak ja. Ogólnie jak mi później powiedziała, że trochę flirtowali i padło stwierdzenie że jestem prawiczkoem, ale fejk podobno mnie nie obrażał itp.Gdy zauważyła mnie czyli drugi ten sam profil i powiedziała to fejkowi to usunął wszystkie zdjęcia , zablokował ja i usunal profil w ciągu paru min nawet nie zdążyła zrobić screena. Już później go nigdy nie spotkałem. Pytanie kochani do Was, czy warto do dochodzić swoi praw na policji?? Skoro nie zostałem obrażony i ten ktoś niby nic takiego nie mówił? Czy nie wyśmieją mnie? A jeśli nie na policję to co z tym zrobić?
Pozdrawiam!

Pozdra

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 kwietnia 2020

Jeśli się ktoś pod Ciebie podszywa zgłoś to do fotki
https://fotka.com/kontakt

Eggerd
Eggerd
  2 kwietnia 2020

Ale jak mam zgłosić skoro po profilu ani śladu?

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  2 kwietnia 2020

olej, nic już nie zrobisz, mała szkodliwość społeczna.

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Eggerd
Eggerd
  2 kwietnia 2020

A co jeśli innym pisał coś innego? Może jakieś obrazy?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 kwietnia 2020
binoleq
binoleq: olej, nic już nie zrobisz, mała szkodliwość społeczna.

To nie jest tak że olej fotka zadziała w tej sprawie na pewno
Eggerd
Eggerd
  2 kwietnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: binoleq: olej, nic już nie zrobisz, mała szkodliwość społeczna. To nie jest tak że olej fotka zadziała w tej sprawie na pewno


Ale iść na policję?
Eggerd
Eggerd
  2 kwietnia 2020

Czy wy byście poszli na policję? Czy skoro nie ma śladu i teraz przejrzałem fotkę w szerz w wzdloz i nie ma tego profilu

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 kwietnia 2020

Na policje w ostateczności najpierw napisz na kontakt i powiedz o co chodzi

Eggerd
Eggerd
  2 kwietnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Na policje w ostateczności najpierw napisz na kontakt i powiedz o co chodzi

Rozmawiałem z kumplem i tak razem myślimy, że na tych zdjęciach nawet dobrze twarzy mi nie było widać, bo miałem zasłonięta telefonem xd no sam nie wiem czy warto aferę robić bo dowodów nie mam zadnych...
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 kwietnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak mam zgłosić skoro po profilu ani śladu?

Tak, tylko serwis i tak musi określony czas przetrzymywać informacje i dane o użytkowniku. Tylko Tobie nie udostępnią, tylko na wniosek policji i tam już go namierzą jak się zajmą sprawą.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Eggerd
Eggerd
  2 kwietnia 2020

O matko to chyba nie chce mi się w to bawic skoro mi nie udostwpnia. Po co taka aferę :/ chyba raczej nie warto

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  2 kwietnia 2020

Jeżeli nie masz żadnych dowodów, a profil zniknął to niestety nic już nie zrobisz.

Eggerd
Eggerd
  2 kwietnia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Jeżeli nie masz żadnych dowodów, a profil zniknął to niestety nic już nie zrobisz.


Ta dziewczyna ma tylko pozostałości po to,mowę bo najpierw ja zablokował a później usunął zdjęcia ikonto
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  3 kwietnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta dziewczyna ma tylko pozostałości po to,mowę bo najpierw ja zablokował a później usunął zdjęcia ikonto


Pozostałości po rozmowie i usuniętym koncie to niestety jest za mało by znaleźć taką osobę. Uznają, że niska szkodliwość społeczna. 😉
Trzeba mieć coś konkretnego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.