RyanWolf
RyanWolf
  23 lutego 2020 (pierwszy post)

Jaki jest? A w ogóle - dlaczego jakikolwiek jest? Niepoważne to jest. Podobno jakiś czas temu możliwe było rozpoczęcie dyskusji z dwustoma osobami codziennie. Dzisiaj wysłałem duuużo mniej wiadomości do osób, z którymi jeszcze nie rozmawiałem i limit. Człowiek kupuje gwiazdę a tu mu przycinają możliwość nieograniczonego prowadzenia rozmów, śmiech po prostu. Rozumiem, gdybym oczekiwał czegoś za darmo, ale płacę, to wymagam "normalności" a nie limitów.

Avatar użytkownika xZANDARMxxZANDARMx
Posty: 15 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 232
xZANDARMx
  23 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest? A w ogóle - dlaczego jakikolwiek jest? Niepoważne to jest. Podobno jakiś czas temu możliwe było rozpoczęcie dyskusji z dwustoma osobami codziennie. Dzisiaj wysłałem duuużo mniej wiadomości do osób, z którymi jeszcze nie rozmawiałem i limit. Człowiek kupuje gwiazdę a tu mu przycinają możliwość nieograniczonego prowadzenia rozmów, śmiech po prostu. Rozumiem, gdybym oczekiwał czegoś za darmo, ale płacę, to wymagam "normalności" a nie limitów.


"Będąc w Klubie Gwiazd masz możliwość rozpoczęcia nawet do 100 rozmów z innymi użytkownikami jednego dnia. Każda wiadomość przechodzi przez filtr antyspamowy. Fotka zastrzega sobie prawo do nałożenia czasowego ograniczenia na rozpoczynanie nowych rozmów jeżeli wiadomości wysyłane przez użytkownika będą uznawane za spam."

W Zakładce Gwiazdy pisze ile można dziennie wysłać wiadomości, jeżeli nie możesz wysyłać więcej wiadomości, twój limit na dobę został wykorzystany.
oam
oam
  23 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest?
W Twoim przypadku limit dzienny to 200 wiadomości, godzinny to 50. Nie przekroczyłeś żadnego. Jeśli nie możesz wysłać wiadomości to skontaktuj się z Fotka Team i opisz swój problem tutaj: https://fotka.com/kontakt#formularz
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4140 (po ~196 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  23 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno jakiś czas temu możliwe było rozpoczęcie dyskusji z dwustoma osobami codziennie.
Konto usunięte
Konto usunięte: W Twoim przypadku limit dzienny to 200 wiadomości, godzinny to 50. Nie przekroczyłeś żadnego. Jeśli nie możesz wysłać wiadomości to skontaktuj się z Fotka Team i opisz swój problem tutaj: https://fotka.com/kontakt#formularz

Jest nowy w Klubie Gwiazd i ma 100 możliwości rozpoczęcia nowych rozmów.
Konto usunięte
Konto usunięte: Człowiek kupuje gwiazdę a tu mu przycinają możliwość nieograniczonego prowadzenia rozmów, śmiech po prostu. Rozumiem, gdybym oczekiwał czegoś za darmo, ale płacę, to wymagam "normalności" a nie limitów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest? A w ogóle - dlaczego jakikolwiek jest? Niepoważne to jest.

Ma to właśnie zapobiegać zasypaniu użytkowników ile się da... Zawsze można kontynuować rozpoczęte rozmowy w oczekiwaniu na kolejną pule lub decycyje Tak - Tak też otworzą możliwość pisania.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.