pablo1209
pablo1209
  22 lutego 2020 (pierwszy post)

Jak w temacie.Cóż więcej rzec mogę?Wprowadzi w końcu Fotka jakąs weryfikację,żeby fejki nie mogły się rejestrować?Jeśli nie to za jakiś miesiąc już mnie na tym portalu nie będzie.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak w temacie.Cóż więcej rzec mogę?Wprowadzi w końcu Fotka jakąs weryfikację,żeby fejki nie mogły się rejestrować?


Mamy weryfikacje po przez sms jest to jednorazowa procedura, zakończona takim komunikatem "Twoje konto zostało zweryfikowane, dziękujemy!"
Jak dla mnie osobiście to nie jest Weryfikacja bo każdy fejk może zarejestrować się u dowolnego operatora, i cyka pach konto zweryfikowane.
W innych tematach podobnych wywiedziałem się jak powiną wyglądać weryfikacja. Ja mam swoje zdanie na ten temat...Pozdrawiam.
HardStyled83ddd0a
pablo1209
pablo1209
  22 lutego 2020

No właśnie,taka weryfikacja nie da zupełnie nic.Musi być konkretna czyli np przy zakładaniu konta na Fotce musisz wstawić na profil jedno zdjęcie gdzie np trzymasz kartkę z nazwą swojego loginu.Wtedy fejków już by nie było,zostałyby ewentualne naciągaczki,ale i tak chociaż byłyby prawdziwe ;).Wydaję mi się jednak,że Fotka niezbyt zaprząta sobie głowę tematem.Pozdrawiam rownież.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Musi być konkretna czyli np przy zakładaniu konta na Fotce musisz wstawić na profil jedno zdjęcie gdzie np trzymasz kartkę z nazwą swojego loginu.Wtedy fejków już by nie było

Dokładnie tak czytasz mi w myślach. A my takie zdjęcie umieścimy tam gdzie trzeba żeby porównać nowo dodane zdjęcia czy się zgadzają z tym co w weryfikacji i umieszczonymi na profilu, to znaczy twarz rozpoznawalna ta sam.
HardStyled83ddd0a
pablo1209
pablo1209
  23 lutego 2020

Wiesz,to by pomogło błyskawicznie i "zabiłoby" fejki bo te przecież bazują na wstawianiu nie swoich fotek.Często na pierwszy rzut oka widać,że na danej fotce jest jakaś np amerykanka czy rosjanka.Weryfikacja o której mówimy zupełnie uniemożliwiłaby uprawianie tego diabelnie irytującego procederu jakim jest podszywanie się (czy jak to tam nazwać) ;P.Zastanawiam się też po co te osoby to robią.Czasami próbują wyłudzić adres mailowy ale zwykle nic nie piszą.W kazdym razie dziwne jest to,że Fotka nie kwapi się,by się tą sprawą zająć.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  23 lutego 2020

Zwyczajnie nie ma potrzeby wszystkich weryfikować zdjęciem, nie przesadzajmy, a też nie każdy by poddał się takiej procedurze co za tym bym spadło zakładanie kont, oszuści za to by się przerzucili w przejmowanie kont...
Oprócz tego sama procedura weryfikacyjna wymagała na stale zatrudnienie ludzi do sprawdzania, weryfikowania i nałożenie ograniczenia dodawania zdjęć na profil.
Aktualnie cały czas jest procedura weryfikowania zdjęciem, tylko o jej zastosowaniu decyduje moderator. Zdjęcie przechodzą akceptacje i to jest wstępne sito gdzie większość fejków kończy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz,to by pomogło błyskawicznie i "zabiłoby" fejki bo te przecież bazują na wstawianiu nie swoich fotek.Często na pierwszy rzut oka widać,że na danej fotce jest jakaś np amerykanka czy rosjanka.

Ty łatwo rozpoznajesz, inni też, tylko i tak się znajdą użytkownicy co widząc ewidentnie fejka zasypią go prezentami i komentarzami.
Konto usunięte
Konto usunięte: W kazdym razie dziwne jest to,że Fotka nie kwapi się,by się tą sprawą zająć.

Mało wiesz, fotka cały czas działa i na różny sposób ogranicza taki proceder, praktycznie żywot bardzo krótki takich kont.

Zgłaszać, zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać podejrzane konta, naszym zadaniem jest sprawdzenie i zadecydowanie o weryfikowaniu.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
pablo1209
pablo1209
  23 lutego 2020

Ja to myślałem,że Ty po mojej stronie jesteś a Ty jesteś z Fotki (chyba,przynajmniej tak brzmisz) :P.Na tym możnaby zakończyć dyskusję bo przeważnie i tak jak grochem o ścianę.W każdym temacie na temat fejków odpowiadacie podobnie.Nie chodzi o to by z tym walczyć,trzeba zapobiegać. Zaproponowałem świetny patent na fejki.Nie skorzystacie i to jest jak najbardziej ok ale ja się stąd wypisuję za kilka dni.Tak,z powodu powyższego tematu.
P.S.Piszesz,ze jest procedura weryfikowania zdjęciem?To słabo z tymi moderatorami bo poźniej oglądam profile z zagranicznymi cyckami...Ja ogólnie domyślam się jak działą Fotka i dlaczego fejki były,są i będą.Spoko,nikomu nie powiem ;P

Baniol997
wpis jest ukryty
oam
oam
  23 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to myślałem,że Ty po mojej stronie jesteś a Ty jesteś z Fotki (chyba,przynajmniej tak brzmisz)
Co ma piernik do wiatraka?
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaproponowałem świetny patent na fejki.
Nie jest świetny.
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszesz,ze jest procedura weryfikowania zdjęciem?To słabo z tymi moderatorami bo poźniej oglądam profile z zagranicznymi cyckami...Ja ogólnie domyślam się jak działą Fotka i dlaczego fejki były,są i będą.Spoko,nikomu nie powiem ;P
Tak, jest takowa weryfikacja, ale FP to ludzie a nie roboty i nie wyłapią wszystkiego, do tego mamy własne życie i nie spędzamy całego czasu na fotce by monitorować to co sie tu dzieje 24/24. Dla wszystkich jest dostępna opcja zgłoszenia profilu, wystarczy wpisać odpowiedni powód, albo napisać wiadomość prywatną do jednej osoby z Fotka Przyjaciół i poprosić o sprawdzenie konta, oto ich lista;
https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele
pablo1209
pablo1209
  24 lutego 2020

Ok,ok.Pozwolę sobie zakończyć tę dyspótę.Nie ma to większego sensu (patrz-mój poprzedni post,drugie i trzecie zdanie).Jak dla mnie wystarczy,wszystko jest jasne-Fotkę wkrótce pożegnam tak jak obiecałem.

pablo1209
pablo1209
  24 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to myślałem,że Ty po mojej stronie jesteś a Ty jesteś z Fotki (chyba,przynajmniej tak brzmisz) :P.Na tym możnaby zakończyć dyskusję bo przeważnie i tak jak grochem o ścianę.W każdym temacie na temat fejków zawsze odpowiadacie podobnie.Nie chodzi o to by z tym walczyć,trzeba zapobiegać. Zaproponowałem świetny patent na fejki.Nie skorzystacie i to jest jak najbardziej ok ale ja się stąd wypisuję za kilka dni.Tak,z powodu powyższego tematu. P.S.Piszesz,ze jest procedura weryfikowania zdjęciem?To słabo z tymi moderatorami bo poźniej oglądam profile z zagranicznymi cyckami...Ja ogólnie domyślam się jak działą Fotka i dlaczego fejki były,są i będą.Spoko,nikomu nie powiem ;P
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  24 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaproponowałem świetny patent na fejki.
Twój pomysł tylko wydaje się świetny. Dlaczego nie jest opisałem w tym wątku:
https://fotka.com/forum/fotka/1251690,platne_konto_na_Fotc

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.