MrKorecky
MrKorecky
  21 lutego 2020 (pierwszy post)

Od wczoraj zauważyłem że mnóstwo starych kont nagle stało się Online , Wczoraj nie mogłem się przebić przez stare konta oddając Decyzje z mojej okolicy , ale teraz widzę że stare konta w całej Polski stają się aktywne , już kiedyś był podobny temat i taka sama sytuacja

MrKorecky
MrKorecky
  23 lutego 2020

A mnie najbardziej interesuje co dalej z sprawą tych kont widmo , bo ciągle nowe dochodzą

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  4 marca 2020

Odświeżam zeby temat nie przepadł w otchłani forum

RIVIO
RIVIO
  4 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie najbardziej interesuje co dalej z sprawą tych kont widmo , bo ciągle nowe dochodzą


Już nie występują.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  5 marca 2020
RIVIO
RIVIO: Już nie występują.


Mylisz się. Przed momentem widziałem taki profil. Zrobiłem zrzut ekranu z profilem, następnie napisałem do dziewczyny. Nie minęła minuta jak konto zostało usunięte. Profil z 2007 roku i wszystkie zdjęcia tez były z tego okresu. Wspominałem juz o tym wcześniej, ze jesli się napisze priva do takiej "osoby" to konto natychmiast znika.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 marca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: Wspominałem juz o tym wcześniej, ze jesli się napisze priva do takiej "osoby" to konto natychmiast znika.

Napisałem do takiej osoby/osób i konta nie zostały usunięte. Wspominałem o tym w tym temacie że zrobię test. To już nie wiadomo komu wierzyć ty tak inni inaczej.
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  5 marca 2020
Owad
Owad: Napisałem do takiej osoby/osób i konta nie zostały usunięte. Wspominałem o tym w tym temacie że zrobię test. To już nie wiadomo komu wierzyć ty tak inni inaczej.

Owad, jesli chcesz moge Ci nawet podesłac zrzuty ekranu, celowo zrobiłem zrzut przed i po...
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 marca 2020
BartekI987
BartekI987: Owad, jesli chcesz moge Ci nawet podesłac zrzuty ekranu, celowo zrobiłem zrzut przed i po...

Nie trzeba. Najlepiej było by żeby ktoś z Fotka Team się wypowiedział na ten temat, i jak oni oceniają tą zaistniałą sytuację.
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  5 marca 2020

Za pozno juz wysłałem

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 marca 2020
BartekI987
BartekI987: Za pozno juz wysłałem

Oki. Faktycznie jest tak jak pisałeś.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  5 marca 2020

Tak racja pojawiają się takie konta, jednak już mniejszy wysyp z tego co zauważyłem. Możliwe że coś FT wymyśli, usuwanie kont zweryfikowanych ze zdjęciami nie wchodzi w rachubę, nawet jak ktoś wiele lat się nie logował. Czasem są powroty takich użytkowników.

Tylko kogo wina? Nie Fotki, jest o tych wyciekach haseł w necie pełno informacji i co robić.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  5 marca 2020
gregbond
gregbond: Tak racja pojawiają się takie konta, jednak już mniejszy wysyp z tego co zauważyłem. Możliwe że coś FT wymyśli, usuwanie kont zweryfikowanych ze zdjęciami nie wchodzi w rachubę, nawet jak ktoś wiele lat się nie logował. Czasem są powroty takich użytkowników. Tylko kogo wina? Nie Fotki, jest o tych wyciekach haseł w necie pełno informacji i co robić.


Najwięcej profili jest "reanimowana" w nocy, moze wlasnie zeby wykorzystac małą aktywnosc moderacji. Osobiscie nie wiem co o tym myslec, ciekawe ze zazwyczaj aktywują się konta ponad 10 letnie, pewnie dlatego ze małe prawdopodobienstwo, ze prawowity własciciel konta zauwazy "kradzież" skoro nie zagląda.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  5 marca 2020
BartekI987
BartekI987: Najwięcej profili jest "reanimowana" w nocy, moze wlasnie zeby wykorzystac małą aktywnosc moderacji.
Zazwyczaj siedzę na fotce w nocy długo i reaguje na zgłoszenia, stąd potwierdzam że dalej problem występuje ale na mniejszą skale. Konta są blokowane szybko i tyle możemy. Też i są FP co rano się logują, czasem może się zdarzyć że chwilkę konto powisi niezablokowane.
BartekI987
BartekI987: Osobiscie nie wiem co o tym myslec, ciekawe ze zazwyczaj aktywują się konta ponad 10 letnie, pewnie dlatego ze małe prawdopodobienstwo, ze prawowity własciciel konta zauwazy "kradzież" skoro nie zagląda.
Raczej jakąś pule starych haseł do poczty ktoś kupił i stopniowo aktywuje.

Najważniejsze to zawsze trzeba być ostrożnym, nawet jak i nowe konta. Zdarza się użytkownicy tracą hasła i sami łatwo przekazują na podstawionych stronach np. fb.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.