mrslav
Posty: 2 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
mrslav
  14 lutego 2020 (pierwszy post)

Kraj UK a znajduje mi ludzi z polski , ustawienia mam zarowno na pc jak I na androidzie wielka brytwanna , a I tak pokazuje mi ludzi oddalonych z ponad tysiacem kilometrow . Ktos cos ?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
mrslav
mrslav: Ktos cos ?


Może być tak że osoba ma Wpisaną lokalizację (Wielka Brytania) + jedna dodatkową lokalizacje (Polska) np : Łódź i myślisz że znalazło ci osobę z PL po wejściu na nią. Znajdziesz taką osobę i sprawdź jakie ona mam podane Lokalizacje, i czy wśród nich jest jedna (Wielka Brytania) i (Polska). Taki przykład daję i tak też może być, ale nie będę cie wprowadzał w błąd to tylko moje założenia.
Możesz napisać z zapytaniem do Administratora, czemu tak się dzieje/czy występuję jakiś błąd itp: https://fotka.com/kontakt#formularz
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Może być tak że osoba ma Wpisaną lokalizację (Wielka Brytania) + jedna dodatkową lokalizacje (Polska) np : Łódź i myślisz że znalazło ci osobę z PL po wejściu na nią. Znajdziesz taką osobę i sprawdź jakie ona mam podane Lokalizacje, i czy wśród nich jest jedna (Wielka Brytania) i (Polska). Taki przykład daję i tak też może być, ale nie będę cie wprowadzał w błąd to tylko moje założenia.
To nie to, zwróciłby uwagę że osoba ma i lokalizacje z UK, a na aplikacji by wyskoczyło i tak że osoba jest blisko.



mrslav
mrslav: Kraj UK a znajduje mi ludzi z polski , ustawienia mam zarowno na pc jak I na androidzie wielka brytwanna , a I tak pokazuje mi ludzi oddalonych z ponad tysiacem kilometrow . Ktos cos ?


Wydaje mi się że masz zbyt wąski przedział wiekowy w propozycjach Tak-Nie ustawiony, oceniłeś już wszystkie osoby z tego przedziału i system proponuje osoby z Polski. Możesz łatwo sprawdzić w wyszukiwarce wpisując Wielka Brytania, wyjdzie dużo ale przy przeglądaniu stron coraz dawniejsze logowania użytkowniczek, a takie nie proponuje do oceniania w propozycjach.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
mrslav
Posty: 2 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
mrslav
  15 lutego 2020

W aplikacji I przez strobe www mam tylko jedna miejscowosc londyn , a przedzial wiekowy zaznaczylem teraz 18 -45 takze chyba szeroki a I dalej po kilku okolo 10 osobach wrzuca mi z polski , juz bralem pod uwage inny Telefon ktory moze w polsce jest wlaczony ale odpada

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 lutego 2020
mrslav
mrslav: W aplikacji I przez strobe www mam tylko jedna miejscowosc londyn , a przedzial wiekowy zaznaczylem teraz 18 -45 takze chyba szeroki a I dalej po kilku okolo 10 osobach wrzuca mi z polski , juz bralem pod uwage inny Telefon ktory moze w polsce jest wlaczony ale odpada

Dalej problem występuje?
Sprawdź jak pojawi się profil z lokalizacją Polska co jest w filtrze, czy masz "Blisko mnie".

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.