TougherThantheRest
TougherThantheRest
  14 lutego 2020 (pierwszy post)

Dzial Fotki oszukuje.czytaja prywatne wiadomosci.podobno niewolno w prywatnych wiad.podawac numeru Tel.i blokuja.wraz ze standartowa regulka .....spamy itp...wiec ktos kto jest ok .automatycznie w oczach innych jest najgorszy. Dziwna historia z tym podawaniem wlasnego kontaktu.na czyjas prosbe...zabronione..bo oszusci niezarabiaja .bo ludzie sie wymienia tel ???? Paranoja a najdziwniejsze ze blokowani sa ci co mniej tu placa..natomiast inni co wnosza oplaty regularnie moga robic co chca podawac numery itp..niezablokuja ...to zaden automat nieblokuje tylko oni czytaja wiadomosci u tych potencjalnych przy ktorych jest sporo ruchu tzw ....moderatorzy dzialaja nie fair i oszukuja

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  14 lutego 2020

A skąd masz pewność że Fotka czyta prywatne wiadomości ?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 lutego 2020

Jak robisz masowe wysyłanie takich samych wiadomości, numer tel. ten sam wklejany masowo, link i td. to nie dziwne że automat wyłapuje. Zgodnie z relegulaminem wyrażoną zgodą na automatyczne sprawdzanie.
Prawo polskie zabrania czytania prywatnych rozmów.

W Klubie Gwiazd jest limit wiekszy na rozpoczynanie nowych rozmów, także nie że za kasę można lecieć ze spamem bo sie zapłaciło.



Napisz do Admistratora żeby sprawdzili na co automat zareagował i zdjeli blokadę.
https://fotka.com/kontakt#formularz

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
TougherThantheRest
TougherThantheRest
  15 lutego 2020

Ktos tu czegos nierozumie o czym ja pisze ,najwidoczniej,a to z kad wiem to zadna tajemnica,,i ja wiem co obsluguje automat a co manualnie sie robi,na daremno informatykiem niejestem,, nieingeruje w to ze wzgledow prawnych,to oczywiste

TougherThantheRest
TougherThantheRest
  15 lutego 2020

ja rozumie co znaczy cos masowe a co odrecznie pisane,,, tego niebylo,ale na prosbe rozmowcy ,podalem telefon ,,,i za to zostalem zablokowany,--------------Otrzymujesz blokadę na pisanie wiadomości prywatnych: niedozwolony link/numer : 0049176207xxxx. Koniec blokady 2020-02-20 23:06.----------------i tak jak wspomnialem,osoby na co mam dowody ktore wysylaly w moich wiadomosciach numer tel,niezostaly zablokowane,,,sila rzeczy logicznego myslenia,ktos niestety dziala celowo na moja niekorzysc,a ja za to zapülacilem i regulaminu nielamie

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  16 lutego 2020

To napisz na kontakt
https://fotka.com/kontakt

TougherThantheRest
TougherThantheRest
  16 lutego 2020

Maja to w D...... co ja im pisze w ogóle niereaguja oszusci ,,bo na tyle tylko ich stac,zero kompetencji, spolka z .oo powinno byc dopisane jeszcze spolka z ou . to paranoja ,,, to niczym sie nierozni jak wyrok bez sprawy,,,bo niedociekaja kto ma racje,,,bo stac ich tylko na klikniecie blokuj,i to wszystko.to dzialanie nie fair nie za to placilem

TougherThantheRest
TougherThantheRest
  16 lutego 2020

tylko w polsce wszystko mozliwe kraj wielkich niespodzianek,,,,, i jeszcze jedno,,,,, wszystkie doslownie wszystkie inne portale randkowe spolecznosciowe,,nieograniczaja,rozmow prywatnych po za tzw,spamami itp,to wlasnie weryfikuje automat,,,ale nie takiej kwesti jak na czyjas prosbe podanie numeru telefonu!!!!!!!!!!!!!!! w tym celu wlasnie jest prywatna wiadomosc,za ktora sie zaplacilo!!!!!!!!!!

TougherThantheRest
TougherThantheRest
  16 lutego 2020

w prywatnych wiadomosciach pisze sie o wszystkim doslownie,,,, i to tak dlugo dopóki osoba z drugiej strony,niezglosi naruszenia,,wtedy to powinna ingerowac ta zekoma administracja,sprawdzic autentycznosc zgloszenia naruszenia itp,,,tego nierobia,chociaz ich jest tem od cholery,,niereaguja na wiele spraw,,ktore sa gorszymi od podania numeru telefonu na zyczenie rozmowcy w prywatnej wiadomosci,,,,,,dlatego tez twierdze i niebawem sie dowiem ktora osoba w tej administracji zlosliwie dziala na moja niekorzysc.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.