Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  6 lutego 2020 (pierwszy post)

Pełno jest kont fake na fotce zwaszcza w rankingach ck druga osoba tam jest fake .Dlaczego fotka nie może weryfikować nowych (i obecnych ) uzytkownikow o zdjecie z loginem.Chcesz sie z kims spotkac a potem sie okazuje ze to fake no kurde juz mialam kilka takich sytuacji . Czy to aby tez nie jest karalne

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

oam
oam
  6 lutego 2020
Principessa
Principessa: Dlaczego fotka nie może weryfikować nowych (i obecnych ) uzytkownikow o zdjecie z loginem.
Jeśli Fotka Przyjaciel lub Fotka Team dostanie zgłoszenie dot. danego profilu, że może on być fikcyjny i nic nie wskazuje na to, że osoba zgłaszająca się myli- dokonuje weryfikacji zgodnie z regulaminem fotki (dział V, art. 30-32).
Principessa
Principessa: Pełno jest kont fake na fotce zwaszcza w rankingach ck druga osoba tam jest fake .
Jeśli znajdziesz takie konto- zgłoś do kogoś z Fotka Przyjaciół (np. do mnie) lub przez przycisk w profilu "zgłoś naruszenie" i wpisz odpowiedni powód.
Principessa
Principessa: Chcesz sie z kims spotkac a potem sie okazuje ze to fake no kurde juz mialam kilka takich sytuacji .
Współczuję. :)
Principessa
Principessa: Czy to aby tez nie jest karalne
Posługiwanie się czyimś wizerunkiem bez zgody- owszem, ale to musi zgłosić osoba której wizerunek został wykorzystany.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  7 lutego 2020

Skąd masz pewność ze to Fake? To ze ktoś nie ma exifu nie zamczy od razu ze zdjęcie jest kradzione.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.